Nadir Fotoğraflar – Hollywood Life


Mary-Kate ve Ashley Olsen


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Mary-Kate Olsen ve Ashley Olsen Salı günü birlikte çok nadir bir kamuoyu önüne çıktı! 36 yaşındaki ünlü ikizler, 12 Temmuz’da Los Angeles’taki Melrose Place’de alışveriş yaparken görüntülendi. Fotoğraflarda ikilinin koyu renk pantolonlar, güneş gözlükleri ve yüz maskeleri içinde sade göründükleri görüldü. Ünlü eski çocuk yıldızlar hem saçlarını topluyordu hem de omuzlarında dalgalıydı. Mary-Kate ve Ashley halk arasında sık sık birlikte görülmezler, ancak daha önce ortaya çıkmışlardı. Dolu ev yardımcı yıldız Bob AdaçayıOcak ayında cenazesi.

Mary-Kate ve Ashley Olsen
Mary-Kate ve Ashley Olsen, 12 Temmuz 2022’de Lose Angeles’ta Melrose’da alışveriş yapıyor. (BACKGRID)

22 Ekim’de, her zamanki gibi modaya uygun görünen The Row tasarımcıları, New York’ta sigara içmek için bir binanın dışına çıkarken görüldü. Ayrı bir şekilde, Ashley Kasım ayında CFDA Moda Ödülleri’nde görüldü ve ikili, The Row için Yılın Amerikan Aksesuar Tasarımcısı ödülüne aday gösterildi. Çok daha yakın bir zamanda Mary-Kate, prestijli Longines Küresel Şampiyonlar Turu’nun bir parçası olan 8. Longines Paris Eyfel Engel Atlama etkinliğinde yarışırken görüldü.

Onların küçük kız kardeşi, Wandavizyon yıldız Elizabeth Olsenkocasının yanında kırmızı halılarda çok daha sık görülüyor Robbie Arnett – benzer şekilde özel olmasına rağmen ve koronavirüs pandemisinden bu yana evli olduğu ancak son zamanlarda ortaya çıktı. 2021 röportajında ​​ikizler, özel hayatlarını düşük seviyede tutma kararlarını açıkladılar.

Mary-Kate, “Biz sağduyulu insanlar olarak yetiştirildik” dedi. Vice’ın iD Dergisi. Haziran 2021’de ikonik minimalist tarzlarını tartışırken. Ashley, “Bunun potansiyel olarak sadece bizim estetiğimiz, tasarım tercihimiz olduğunu düşünüyorum” diye ekledi. “Ama bu, gerçekten süslü veya azami bir şeyi takdir etmediğimiz anlamına gelmez. Bazen bir koleksiyon tam olarak böyle başlar ve sonra ayrıştırılır. Her zaman o basit yerden başlamaz.”

Mary-Kate ve Ashley Olsen
Mary-Kate ve Ashley Olsen, Los Angeles’ta alışveriş yapıyor. (arka plan)

Büyüleyici bir şekilde, 2006 yılında moda çizgisine başladıklarında dünya çapında tanınan bir marka olan zor ikizler, kendi tasarım markalarının yüzleri olmak bile istemediklerini itiraf ettiler. Ashley yayına yaptığı açıklamada, “Önünde olmak istemedik, insanların biz olduğumuzu bilmelerini bile istemedik” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/12/mary-kate-and-ashley-olsen-shop-in-los-angeles-rare-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir