Nadir Fotoğraflar – Hollywood Life


Prens Jackson ve Molly Schirmang


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Prens Jackson25 yaşındaki küçük kız kardeşiyle birlikte görünmesinin ardından ortaya çıktı Paris jackson, 24, 2022 Tony Ödülleri’nde. en büyük oğlu Michael Jackson2009 yılında hayatını kaybeden ve Debbie Rowe63, 12 Haziran töreninden yeni “sahne arkası” resimlerini paylaşmak için Instagram’a geri döndü – ve güzel kız arkadaşıyla bir anlık görüntü içeriyor, Molly Schirmang! “2022 Tony Ödülleri: Perde arkası,” Prince 29 Haziran’da fotoğraf koleksiyonuna başlık attı. “MJ the Musical’in 2022 @thetonyawards’daki performansını tanıtmak bir onurdu.” Fotoğraflar, Prens’in uzun zamandır sevgilisi olan 25 yaşındaki Molly’ye sarılarak çekilmiş bir fotoğrafını içeriyordu. Bir anda çift gülümsedi ve Molly altın bir çift kolye ve halka küpelerle birlikte güzel yuvarlak yakalı siyah bir elbiseyi salladı.

Prince, akşamki BTS yemeğine saygılarını sunmaya devam etti. “Görmediğin şey, @lostacos1’de şimdiye kadarki en inanılmaz tacolardan bazılarına sahip olduğumdu (5 tbh vardı)” diye devam etti. “Ayrıca sahne arkası, tek ve tek @parisjackson’dan önce ve ben yukarı çıktık, açıkçası atıştırmalıkları vurmak zorunda kaldık. Üzümler vuruyordu,” diye yazdı ve daha fazla gülen emojiyle birlikte. “Sanırım bu perde arkası, gerçekten o gün yediğim atıştırmalıkların bir özeti.”

Prince’in Insta fotoğraf koleksiyonu, markinin New York City’deki Radio City Music Hall’da çekilmiş bir fotoğrafını ve Prince ve Paris’in sahne arkasında bir kanepede birlikte atıştırmalıkların tadını çıkarırken asılı oldukları sevimli bir kareyi içeriyordu. Ünlü ağabey-kardeş ikilisi fotoğraf için “gevşek kal” jestleri yaptı ve Paris pembe bir elbise içinde ışıl ışıl görünüyordu. Biyomüzikali desteklemek için ödül törenindeydiler, MJ: Müzikal. Prince ve Paris aynı zamanda kardeştir. Prens Michael Jackson IIBattaniye Jackson olarak da bilinir, 19.

Prens Jackson ve Molly Schirmang
Molly Schirmang ve Prens Jackson (Broadimage/Shutterstock)

Prens (resmi adı Michael Joseph Jackson) ve Molly beş yıldır çıkıyorlar. 2021’de, dört yıllık işaretini kutlamak için Instagram aracılığıyla ona özellikle tatlı bir mesaj yazdı. 23 Mart 2021’de “Vay canına, üzerinden 4 yıl geçtiğine inanamıyorum” diye yazdı. “Seninle birlikte büyüdüm ve çok şey öğrendim ve tüm maceralarımıza birlikte çıkabildiğim için çok şanslıyım. Birlikte olduğumuz tüm yerleri ve genellikle yemek etrafında döndüğümüz tüm çılgın şeyleri görmek çok güzel Seni seviyorum bebeğim mutlu 4 yıl.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/prince-jackson-snuggles-gf-molly-schirmang-tony-awards-rare-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir