Nadia Ferreira’nın Gelinliğine İlk Bakış: Fotoğraflar – Hollywood Life


Nadia Ferreira'nın Gelinliğine İlk Bakış: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: BACKGRID/MEGA

Nadia Ferreira Gösterişli nikah töreninden düğününe kadar gelinliğinin ilk fotoğraflarında bir peri masalı prensesi gibi görünüyordu. Mark Anthony. 23 yaşındaki eski Kainat Güzeli Paraguay, muhteşem çiçekli dantel elbisesiyle gözlerini kamaştırdı. Galia Lahav 28 Ocak 2023 Cumartesi günü Miami’deki Pérez Sanat Müzesi’nde “Yaparım” dediği gibi. 54 yaşındaki Grammy ödüllü şarkıcı güzel gelininin tüm dikkatlerini üzerine çekmese de, dikkatleri üzerine çekti. Christian Dior uygun olmak!

Nadia Ferreira'nın Gelinliğine İlk Bakış: Fotoğraflar – Hollywood Life
Nadia Ferreira, Ocak 2023’te Miami’de Marc Anthony ile olan düğününde görüntülendi.(BACKGRID/MEGA)

Fotoğraflarda Nadia, bir dizi mahremiyet duvarından ve dik bir merdivenden aşağı inerken bir elinde abartılı trenini tutarken görülüyor. Klasik bir topuzla topladığı imzası olan kuzgun bukleleriyle, eski modelin doğal güzelliği sahnenin tam ortasındaydı. Göz kamaştırıcı numara, dekoltesinin etrafında uçuşan muhteşem çiçekli apliklere sahip olduğundan, elbise onun yakışıklılığına uyuyordu.

Konuk listesinde Marc’ın ünlü arkadaşı da vardı. david beckham – aynı zamanda Sağdıç – ve karısı Victoria Beckham. Ancak Latin salsa kralının iki çocuğu, 14 yaşındaki ikizleri Emme ve maks.üçüncü eski karısıyla paylaştığı Jennifer Lopez, katılmadı. Diğer dört çocuğunun özel duruma tanık olup olmadığı belli değil. Oğulları içerir Hristiyan21 ve ryan19, eski karısıyla paylaştığı Dayanara Torres; ve kızı Ariana26 ve oğlu Takip etmek26, eski kız arkadaşıyla paylaştığı Debbie Rosado.

Nadia Ferreira'nın Gelinliğine İlk Bakış: Fotoğraflar – Hollywood Life
Gelin, Galia Lahav elbisesiyle kesinlikle büyüleyici görünüyordu. (ARKA GRUP/MEGA)

Tören, sevimli çiftin 13 Mayıs’ta nişanlandıklarını açıklamasından birkaç ay sonra gelir. instagram maytap göstermek için, “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony.” Düğüne giden bir kaynak, HollywoodYaşamı ÖZEL olarak, Marc’ın eski sevgilisi JLo mutlu çifte çiçek gönderdi. Jen, Marc’ın romantik hayatı hakkında fikir sahibi olmayı uzun zaman önce bıraktı. Bu noktada ayrılalı çok uzun yıllar oldu ve ikisi de başka insanlarla yollarına devam ettiler,” diye açıkladı kaynak.

Nadia Ferreira'nın Gelinliğine İlk Bakış: Fotoğraflar – Hollywood Life
Marc Anthony, Ocak 2023’teki düğünü için Christian Dior takımıyla harikalar yarattı. (BACKGRID/MEGA)

İçeriden biri, Marc ve Jennifer’ın tüm odak noktalarını Emme ve Max’in ortak ebeveynliğine verdiğini ekledi. “Jen ve Marc’ın eş-ebeveynlik ilişkisinin bu kadar iyi yürümesinin nedenlerinden biri, konuşmalarını tamamen çocuklarla ilgili tutmalarıdır,” diye devam ettiler. “Onun için önemli olan tek şey, birlikte olduğu herkesin Max ve Emme için iyi olması.”

Hayranların bildiği gibi Jennifer, Marc ile ayrıldıktan sonra da yoluna devam etti ve sonunda Marc ile olan aşkını yeniden alevlendirdi. Ben Affleck Nisan 2021’de. 2022’de evlenmeye devam edeceklerdi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/nadia-ferreira-wedding-dress-marc-anthony-first-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir