Nadia Ferreira kimdir? Marc Anthony’nin Nişanlısı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Nadia Ferreira


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ariel Schalit/AP/Shutterstock

Marc Anthony53 yaşında, eski Kainat Güzeli yarışmacısı ile nişanlı. Nadia Ferreira23. Çift, aşkları ile Instagram’da resmiyet kazandıktan iki ay sonra, 13 Mayıs’ta mutlu haberi doğruladı. Paraguay’da dünyaya gelen Nadia, devasa eşinin fotoğrafını paylaştı. Elmas yüzük “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony.” Bu, Marc’ın koridordaki dördüncü seferi olacak: daha önce eski Kainat Güzeli ile evliydi. Dayanara Torressüperstar Jennifer Lopezve modeli Shannon De Lima. Geçmişteki aşklarından toplam altı çocuğu var.

Peki, Bayan Anthony olacak şanslı kadın kim? İşte Nadia Ferreira hakkında bilmeniz gereken her şey.

Nadia Ferreira
Nadia Ferreira, Kainat Güzeli 2021’de (Fotoğraf: Ariel Schalit/AP/Shutterstock)

1. Güzellik yarışmalarında yarışıyor.

Nadia’nın ilk güzellik yarışması, Guaira adına kazandığı Miss Teen Universe Paraguay 2015’ti. Miss Teen Universe 2015’te Paraguay’ı temsil etti ve Cocos Adaları’ndan sonra üçüncü oldu. Maria MorenMeksika’nın Estefania Francove Ekvador’un Dayanara Peralta.

2. Kainat Güzeli 2021’i neredeyse kazandı

Ağustos 2021’de Nadia, resmi olarak 2021 Kainat Güzeli Paraguay olarak atandı. Bu, kendi ülkesini 13 Aralık 2021’de İsrail’de gerçekleşen Kainat Güzeli 2021 yarışmasında temsil etmesine izin verdi. Yarışma tarihinde Paraguay için en yüksek sıralamayı belirleyen ikinci oldu. Hindistan’a yenildi Harnaaz Sandhu.

Marc Anthony
Marc Anthony, Ekim 2021’de konser verecek (Fotoğraf: Rob Grabowski/Invision/AP/Shutterstock)

3. Aynı zamanda modellik yapıyor.

Nadia aslında kariyerine güzellik yarışmasında değil, mankenlikle başladı. New York Moda Haftası’nda Custo Barcelona için F/W 2018 defilesinde yürümek üzere seçildi. Aynı yıl, aynı zamanda temsil eden model ajansı Wilhelmina ile anlaştı. Nicki Minaj, Nick Jonas, ve daha fazla yıldız. O zamandan beri Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, L’Officiel ve daha fazlası için modellik yaptı. NYFW sırasında Custom Barcelona İlkbahar/Yaz 2022 şovuna katıldı ve yüksek topuklu ayakkabılarının üzerine düştü, ancak ciddi şekilde yaralanmadı.

4. O bir CEO.

Nadia, sürdürülebilir kalkınma arayan ve aile içi şiddete maruz kalan kadınlara yönelik bir aile şirketi olan NF’nin CEO’su. Kainat Güzeli biyografisi.

5. Birkaç sağlık sorununu yendi.

Nadia, sağlık açısından bilgece geçti. Kainat Güzeli biyografisine göre, sekiz aylıkken konjenital tortikolis nedeniyle ameliyat oldu. Yaklaşık bir buçuk yıldır sol tarafında görme, işitme ve hareket kabiliyetini kaybetmesi üzerine Susac sendromu teşhisi konulduktan sonra tekrar ameliyat olmak zorunda kaldı. Ancak, Nadia bu sağlık mücadelelerini yendi ve her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı çıktı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/13/who-is-nadia-ferreira/

Yorum yapın