Nadia Ferreira kimdir? Marc Anthony’nin Karısı Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Nadia Ferreira


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Ariel Schalit/AP/Shutterstock

Marc Anthony54, eski Kainat Güzeli yarışmacısıyla resmi olarak evli Nadia Ferreira23. Çift, Miami’de Pèrez Sanat Müzesi’nde 28 Ocak 2023’te yıldızlarla dolu bir ilişkide dünyaevine girdi. salma hayek, Luis Fonsi, Lin-Manuel Mirandave En İyi Adam david beckham ve onun eşi Victoria Beckham.

Çift, aşklarıyla Instagram yetkilisine gittikten iki ay sonra 13 Mayıs 2022’de nişanlarını yedi ay önce onayladı. Paraguay’da dünyaya gelen Nadia, devasa bedeninin fotoğrafını paylaştı. Elmas yüzük “Nişan partisiyyyy!!! @marcanthony.” Bu, Marc’ın koridordan aşağı dördüncü gelişi olacak: daha önce eski Kainat Güzeli ile evliydi. Dayanara Torressüperstar Jennifer Lopezve modeli Shannon De Lima. Geçmiş aşklardan toplam altı çocuğu var.

Peki, 4. Bayan Anthony olan şanslı kadın kim? İşte Nadia Ferreira hakkında bilmeniz gereken her şey.

Nadia Ferreira
Nadia Ferreira Miss Universe 2021’de (Fotoğraf: Ariel Schalit/AP/Shutterstock)

1. Güzellik yarışmalarında yarışıyor.

Nadia’nın ilk güzellik yarışması, Guaira adına kazandığı Miss Teen Universe Paraguay 2015’ti. Miss Teen Universe 2015’te Paraguay’ı temsil etti ve Cocos Adaları’ndan sonra üçüncü oldu. Maria MorenMeksika’nın Estefania Francove Ekvador Dayanara Peralta.

2. Neredeyse Miss Universe 2021’i kazanacaktı

Nadia, Ağustos 2021’de resmi olarak Paraguay 2021 Kainat Güzeli olarak atandı. Bu, 13 Aralık 2021’de İsrail’de düzenlenen Kainat Güzeli 2021 yarışmasında kendi ülkesini temsil etmesine izin verdi. Paraguay için yarışma tarihindeki en yüksek sıralamayı belirleyen ikinci oldu. Hindistan’a kaybetti Harnaaz Sandhu.

Marc Anthony
Marc Anthony, Ekim 2021’de bir konser veriyor (Fotoğraf: Rob Grabowski/Invision/AP/Shutterstock)

3. Ayrıca modellik yapıyor.

Nadia aslında kariyerine güzellik yarışmasında değil, modellik yaparak başladı. New York Moda Haftası’nda Custo Barcelona için F/W 2018 defilesinde yürümek üzere seçildi. Aynı yıl, aynı zamanda temsil eden model ajansı Wilhelmina ile sözleşme imzaladı. Nicki Minaj, Nick Jonasve daha fazla yıldız. O zamandan beri Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, L’Officiel ve daha fazlası için modellik yaptı. NYFW sırasında Custom Barcelona İlkbahar/Yaz 2022 defilesine katıldı ve topuklularına takıldı, ancak ciddi şekilde yaralanmadı.

4. O bir CEO.

Nadia, sürdürülebilir kalkınma arayan ve aynı zamanda aile içi şiddete maruz kalan kadınlara yönelik bir aile şirketi olan NF’nin CEO’su. Kainat Güzeli biyografisi.

5. Birkaç sağlık sorununu yendi.

Nadia sağlık açısından sıkıntılı bir dönemden geçti. Kainat Güzeli biyografisine göre, doğuştan tortikolis nedeniyle sekiz aylıkken ameliyat oldu. Yaklaşık bir buçuk yıl boyunca sol tarafında görme, işitme ve hareket kabiliyetini kaybettikten sonra Susac sendromu teşhisi konulduktan sonra tekrar ameliyat olmak zorunda kaldı. Ancak, Nadia bu sağlık mücadelelerini yendi ve her zamankinden daha güçlü ve sağlıklı çıktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/who-is-nadia-ferreira/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir