Müziğin En Sık Söylenen Sanatçısı Olarak Chris Tomlin’in Özel Dünyasında


bazılarına, Chris Tomlin‘in başarıları en iyi tarif edilemez olarak tanımlanabilir.

50 yaşında, şarkıcı arenaları sattı, Grammy aldı ve kazandı ZamanDünya çapında kiliselerde söylenen hitleri sayesinde “en sık söylenen sanatçı” unvanını aldı.

Ancak şarkıcı yeni albümünü çıkarmaya hazırlanırken Hep 9 Eylül’de Chris, müziğinin mütevazi başlangıçlarında kök saldığını söylüyor.

“Doğu Teksas’taki küçük bir kasabadan geliyorum,” diye özel olarak Chris E ile paylaştı! Haberler. “Kasabamda bir Dairy Queen ve bir kırmızı ışıkla kelimenin tam anlamıyla 2.500 kişi. Şimdi, Nashville’in dışında küçük bir kasabada yaşıyorum. Ailemle bir şeyler yapmayı seviyorum. Ben bir kız babasıyım ve hatta açıkken bile yol, etrafımdaki insanlar oldukça sıradan bir adam olduğumu düşünürdü.”

Birçok ebeveyn gibi Chris de koronavirüs pandemisi turnelere ve performanslara ara verdiğinde uyum sağlamak zorunda kaldı. Eşi ile evde kaliteli zaman Lauren Tuğla ve üç kızı –Ashlyn10, Madison7 ve 18 aylık Elle Grace—son albümündeki bazı şarkılardan ilham aldı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343575/inside-chris-tomlin-s-private-world-as-music-s-most-often-sung-artist?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir