Muhteşem Kıyafetleri Gölgede Bırakan Moda Haftası Skandallarını Tekrar Ziyaret Edin


Anna, 2014 yılında Giorgio’nun Milano Moda Haftası defilesini kaçırdıktan sonra tasarımcı konuştu. Ve o bahsetmemişken moda baş editör, çoğu kişi onun Anna’dan bahsettiğini varsayıyordu. “Giorgio Armani şovunu küçümseyip Paris’e gitmeyi tercih edenler var” dedi. WWD başına. “Bir uçağa bindi, Bay Armani’yi terk etti ve Paris’e gitti.”

Habere göre, daha sonra ekledi, “Neden her zaman moron olayım ki? [translating from an Italian expletive] İyi ya da kötü, ondan hoşlanan ya da hoşlanmayan güçlü bir kişi yüzünden cezalandırılmak mı? Kendimi cezalandırılmış hissediyorum. Adamlarını gönderdiğini söyledi. Ama dişçinize giderseniz ve sizi asistanının eline verirse tepkiniz ne olur? Bana, ‘Paris’te Privé’yi görmeye gitti; Milano’da hazır giyim görmek için zamanı yok.’ Etkili ve güçlüdür. Ama belki ben de etkiliyimdir.”

WWD ile paylaşılan bir açıklamada, moda İletişim Direktörü Hildy Kuryk “Anna, Giorgio Armani’ye ve onun İtalya ve dünya çapında moda için yaptığı her şeye büyük saygı duyuyor.” dedi.

Açıklamada, “Maalesef, moda takvimi bir aydan fazla bir süredir devam ederken, Anna’nın katılamayacağı bazı gösteriler var” diye devam etti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345450/revisit-the-fashion-week-scandals-that-overshadowed-the-fabulous-clothes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir