Muhteşem Görünümlere Bakın – Hollywood Life


Muhteşem Görünümlere Bakın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Versace

Dua Lipa inanılmaz yeni bir kıyafet serisini piyasaya sürmek için Versace ile işbirliği yaptı. 24 Mayıs’ta başlatılan kampanya, Dua’nın tüm farklı görünümleri muhteşem fotoğraflarda sallaması ile başladı. “Bana arşive gitme ve Gianni’nin ilk baskılarını çıkarma fırsatı verdiler,” diye açıkladı sersemlemiş dergi. “getirebildik [those] biraz geri çekil, modernize et [them] ve gurur duyduğum eğlenceli bir yaz koleksiyonu yaratacağım.”

dua lipası
Versace işbirliği için Dua Lipa. (Versace)

Şarkıcı, koleksiyonunun tam da hayal ettiği gibi canlandığını sözlerine ekledi ve birlikte çalışmaktan mutluluk duydu. Donatella Versace ortaklık üzerine. Dua yaptığı açıklamada, “Donatella ve ben, bu koleksiyonu oluştururken yılın bu zamanındaki ortak aşkımız üzerinden birbirimize kenetlendik” dedi. “Arşivleri karıştırırken, çok ilham verici ve tatmin edici bir süreç olan aynı referansların çoğunun bizi çektiğini keşfettik. Versace giymek için her zaman bir fırsat vardır ve biliyorum ki tüm yaz boyunca günlerimi (ve gecelerimi!) La Vacanza’da geçireceğim.

Dua Lipa
‘DAZED’ için Dua Lipa. ( Thibaut Grevet )

Koleksiyon, tamamı Versace’nin İlkbahar/Yaz 1995 koleksiyonundan ilham alan mini etekler, bikiniler, takılar, elbiseler ve daha fazlasını içeriyor. Dua, tüm parçaları Donatella ile birlikte tasarladı. İkonik tasarımcı, Dua’nın duygularını yineledi ve pop yıldızının tasarım konusunda “harika bir gözü” olduğunu söyledi.

dua lipası
Başka bir Versace görünümünde Dua Lipa. (Thibaut Grevet)

Dua, kampanya çekimi için çarpıcı bir görünümde, uyumlu kısa bir ceketle eşleştirilmiş mor metalik bir mini etek giydi. Göbek zinciriyle aksesuar taktı ve saçlarını tekrar at kuyruğu yaptı. Giyilen başka bir görünüm sersemlemiş kapak, onu beyaz askılı üst ile parlak mavi bir etekle gösterdi.

dua dudak
Dua Lipa, La Vacanza koleksiyonu için. (Versace)

Koleksiyon ayrıca erkek giyiminden ilham alan bir görünüm de dahil olmak üzere daha resmi parçalar içeriyordu. Dua, altında bir bralet olan blazer ceketi açık giydi. Ayrıca, muhtemelen koleksiyonun en tipik Versace görünümü olan, havuz başında poz verirken dalgalı yakalı, renkli, baskılı bir elbise içinde şaşkına döndü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/24/dua-lipa-versace-collection-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir