Muhtemel Çıkış Tarihi ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey – Hollywood Life


Çığlık 6


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Paramount Resimleri

Çekirdek Dört sonsuza dek! için aşk Bağırmak her zamankinden daha büyük. Açılış haftasonunda, Çığlık 6 gişede 67 milyon dolar kazanarak franchise rekorunu kırdı. Çığlık 6 dahil olmak üzere yeni nesil yıldızların yer aldığı ikinci filmdi. Jenna Ortega, melisa barrera, Mason GoodingVe Yasemin Savoy Kahve.

yutturmaca bitti Bağırmak bırakıyor, öyleyse bu ne anlama geliyor Çığlık 7? Kesin bir şey olmalı, değil mi? HollywoodYaşamı hakkında bildiğimiz her şeyi yıkıyor Çığlık 7.

Jenna Ortega
Tara ve Sam rolünde Jenna Ortega ve Melissa Barrera. (Paramount Resimleri)

Yedinci Olacak mı Bağırmak Film?

Çığlık 7 Henüz Paramount tarafından onaylanmadı. Ama o rakamlarla Çığlık 6 tırmıklıyor, yedinci olduğundan emin olabilirsiniz Bağırmak film neredeyse kesinlikle kartlarda.

Ekran Rantı olduğunu bildiriyor Çığlık 7 “yeşil ışık yaktı” ve “bu yıl çekime hazırlanıyor. Görünüşe göre stüdyo bu filmin bir önceki film kadar çabuk çekilip gösterime girmesini umuyor.”

Beşinci Bağırmak film Ocak 2022’de gösterime girdi. Gişe başarısı elde ettikten sonra, Çığlık 6 hızla yeşil ışık yaktı. Altıncı Bağırmak Filmin çekimleri hızla Haziran’dan Ağustos 2022’ye kadar gerçekleşti. Devam eden popülaritesi göz önüne alındığında Bağırmakmuhtemelen Çığlık 7 bu modeli izleyecektir.

Çığlık 7 Yayın tarihi

O zamandan beri Çığlık 7 resmi olarak onaylanmadı, yedinci için henüz bir çıkış tarihi yok Bağırmak film. Film 2023’ün sonuna kadar devam ederse, Çığlık 7 2024’ün ortalarında kolayca piyasaya sürülebilir. Eğlenceli gerçek: bir Bağırmak film yaz aylarında hiç gösterime girmedi. Hadi değiştirelim!

Çığlık 7 Döküm

Çığlık 7 şüphesiz geri dönüşü olacak Çığlıklar içeren “Çekirdek Dört” Jenna Ortega Tara olarak, melisa barrera Sam olarak, Mason Gooding Çad olarak ve Yasemin Savoy Kahve Mindy olarak. Hepsi Ghostface ile son rauntta hayatta kalmayı başardı.

Çığlık 6
‘Scream 6’da Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jasmin Savoy Brown ve Mason Gooding. (Paramount Resimleri)

Hayden Panettiere’nin Kirby Reed, gelecekte sevilen karakterin daha fazlasının yolunu açarken uzun zamandır beklenen dönüş. Ghostface tarafından tekrar bıçaklandı ama hayatta kaldı. Tara ve Sam’e bir şeye “ihtiyaçları olursa” onu aramalarını söyledi.

Kirby, orijinal eski karakterler ile yeni başlayanlar arasında mükemmel bir köprüydü. Ayrıca Tara ile tatlı bir bağ kurdu. Kirby’yi geri getir, Çığlık 7!

Courteney Cox’un Gale Weathers, Ghostface tarafından yapılan başka bir acımasız saldırıdan da kurtuldu. Courteney tek orijinal Bağırmak karakter şimdiye kadar 6 filmin hepsinde rol aldı. Muhtemelen yedinci bir taksitte görünecekti.

Josh Segarra Scream 6’da Sam’in yeni sevgilisi Danny Brackett olarak tanıtıldı. Sam ve Danny birlikte kalırsa, Josh muhtemelen geri döner. Çığlık 7.

Hayden Panettiere
Hayden Panettiere, Kirby Reed olarak geri döndü. (Paramount Resimleri)

Tüm öncekilerde olduğu gibi Bağırmak filmler, yeni bir grup yardımcı karakter tanıtılacaktı. Çığlık 7. Bunlardan biri veya birkaçı yeni Ghostface olabilir!

Campbell Asla Geri Dönmeyecek Çığlık 7?

bu Bağırmak Haziran 2022’de dünya şok oldu Neve Campbell Sidney Prescott olarak geri dönmeyeceğini açıkladı. Çığlık 6.

“Ne yazık ki, bir sonrakini yapmayacağım Bağırmak film,” dedi Neve yaptığı açıklamada. “Bir kadın olarak, değerimi oluşturmak için kariyerimde son derece sıkı çalışmak zorunda kaldım, özellikle de söz konusu olduğunda. Bağırmak. Bana sunulan teklifin franchise’a getirdiğim değere eşit olmadığını hissettim.

Neve’nin yokluğu hissedildi Çığlık 6. En son Ghostface saldırılarından sonra kısaca bahsedildi. Gale, Sidney’in New York’a gelmeyeceğini açıkladı. Sidney ve Mark, Ghostface’ten saklanmak için çocuklarını güvenli bir yere götürdüler.

neva kampbell
Sidney Prescott rolünde Neve Campbell. (Everett Koleksiyonu)

Sidney Prescott, her zaman Bağırmak ama Neve’nin geri dönmeme kararı, dünyanın hikayesini tamamen değiştirmedi. Çığlık 6. Yazar, “Anlatmak istediğimiz hikaye her zaman buydu ve bunu başarabilmemiz gerçekten heyecan verici” dedi. James Vanderbilt söylenmiş Çeşitlilik. “Sam ve Tara kardeş hikayesi her zaman bu işte ön planda ve merkezde olmak istediğimiz şeydi. Neve’yi seviyoruz ve onun harika olduğunu ve onunla harika bir deneyim yaşadığını düşünüyoruz. [Scream] 5. Bir iş kadını olarak yapması gerekeni yapması gerekiyor ve biz bunu tamamen destekliyoruz.”

Müdür Tyler Gillett “Bence nihayetinde olan şey, eğer bir şey olursa, o karakterin yokluğunda, çekirdek dördü gerçekten daha derine inmemiz ve bu ilişkileri gerçekten duygusal bir şekilde önemli kılmamız gerektiğini biliyorduk. Amaç, Gale, Dewey ve Sid ile kurduğumuz gibi, bu karakterlerle seyirci arasında bir bağ kurmaya çalışmaktı. Günün sonunda, hikayenizde gerçekten derine inmek için zamana ve gayrimenkule sahip olmakla ilgili. Ama hayır, çılgınca dramatik bir dönüm noktası değildi.”

Neve, Sidney’i tekrar gruba dahil etmeyi reddetmedi. Aktris, “Bitirdiğimi bilmiyorum” diyor. İNSANLAR Ağustos 2022’de. “Bana bundan sonra neyle geldiklerine bağlı. Farklı olması gerekirdi. Farklı bir tavır olmalı ve bunun olacağından emin değilim.”

Aktris devam etti, “Bana doğru hissettiren, saygılı hissettiren, seriye kattığım değerimle uyumlu hissettiren bir sayı ile gelselerdi, düşünmeye istekli olurdum. [returning in the future]”Suda ölü olduğuna inanmıyorum ama göreceğiz. Ama dürüst olmak gerekirse, ben gerçekten iyiyim. Bırakmayı başardım. Onlara iyi dileklerimle. Şu anda üç farklı şov yapıyorum. Çalıştığım için çok ama çok minnettarım. Mutluyum. Yani her şey yolunda.”

Stu Macher yaşıyor mu?

Milyon dolarlık soru bu. OG katili Stu görünüşte ilkinde öldürüldü Bağırmak bıçaklandıktan ve elektrik çarptıktan sonra kafasına bir televizyon düştüğünde film. Ancak, bir lejyon Bağırmak hayranlar, Stu’nun bir şekilde hayatta kaldığını ve bunca zamandır saklanarak yaşadığını umuyor.

Çığlık 5 kısaca Stu’nun yeğenini öne çıkardı, ancak Ghostface tarafından hızla öldürüldü. Büyük hesaplaşma tıpkı orijinalinde olduğu gibi Stu Macher’in eski evinde gerçekleşti.

Çığlık 6 doğrudan Stu Macher’a atıfta bulundu. Ghostface tapınak deposunda, Çekirdek Dörtlü ve diğerleri, Stu’yu öldürdüğü varsayılan TV de dahil olmak üzere geçmiş cinayetlerden önemli öğelerle yüz yüze geldi. Kirby, Stu’yu öldüren televizyondan bahsettiğinde Mindy, “Onun öldüğüne inanıyorsanız,” diye alay etti.

Matthew Lillard
Matthew Lillard ve Rose McGowan, ‘Scream’de. (Everett Koleksiyonu)

Çığlıklar orijinal senarist, Kevin WilliamsonStu olduğunu söyledi ölü ölü. “Hayır, o öldü. Bence bu üniversite sahnesi yüzünden başladı, kardeşlik partisi sahnesi çünkü o arka planda duruyor. O gece seti ziyarete geldi” dedi. çarpıştırıcı.

En son Bağırmak Ekip, Stu’nun kaderi konusunda o kadar somut değil. “İyi bir cevap yok, bu yüzden böyle şeyleri asla onaylamayacağım veya reddetmeyeceğim.” James Vanderbilt söylenmiş Çeşitlilik. Üretici William Sherak ekledi, “Her şey mümkün.” Üretici Paul Neinstein ayrıca, “Karakterler girip çıkabilir! Bunu yapmanın farklı yolları var. Bu, hayatlarının öyle bir parçası ki; onlar için bir yakınlık var Bağırmak.

Stu ölse bile geri gelebilir. Skeet Ulrich’in En son iki filmde rol alan Billy Loomis, Sam’in Kafasında. Eğer Stu bir şekilde hala yaşıyorsa, bu nihai değişiklik olur. Scream 7, Scream 3’ün temasını takip edebilir: geçmiş her zaman sizi ısırmak için geri gelebilir.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/scream-7-5050498/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir