Mücadelenin Yıldızlarını Görün: ABD, O Zaman ve Şimdi


Gerçekleşmek üzere.

Zorluk: ABD yıldızları getirdi Survivor, Ağabey, İnanılmaz Yarış ve Aşk Adası ABD 500.000 dolarlık büyük ödül için rekabet etmek için tek bir çatı altında birlikte. Oh, ve rekabet etme şansı Zorluk: Küresel Şampiyonaüç uluslararası versiyonundan kazananları öne çıkaracak bir Paramount+ yan ürünü Meydan okuma.

En başından beri, rekabet çetin geçti ve aralarında birkaç eski kazanan vardı. Hayatta kalan hayranların favorisi Tyson Apostol ve Büyük kardeş‘ ilk kez Siyah kazanan Xavier Prather, realite TV özgeçmişlerine başka bir başlık eklemeyi umuyor. Bununla birlikte, zafere giden yolda ikiyüzlülük yaptıkları ve sırtından bıçakladıkları insanlardan bazıları önlerinde duruyor. Bu arada adalılar Aşk Adası ABD “Bir mesajım var!” diye bağırmaktan daha fazlasını yapabileceklerini kanıtlamayı umuyorlar.

Ev sahibi olmayı uman 28 yarışmacı ile tj lavin‘nin son mücadelesi, her bir oyuncu kadrosunun geçmişini hatırlamak zor olabilir. Endişelenmeyin, sizi koruduk ve tüm bunlarla ilgili bilinmesi gereken bilgileri bir araya getirdik. Zorluk: ABD yıldızlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337605/check-out-the-stars-of-the-challenge-usa-then-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir