Mücadele Ettiği Nadir Durum ve Daha Fazlası – Hollywood Life


celine dion sağlık


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu

  • Celine Dion, hit şarkıları “My Heart Will Go On”, “All by Myself” ve daha fazlasıyla tanınan Grammy ödüllü bir şarkıcıdır.
  • Celine sadece başarılı bir müzisyen değil, aynı zamanda bir pop kültürü sansasyonu, annesi ve Las Vegas’ta ikamet eden bir efsane.
  • Aralık 2022’de sağlık sorunu yaşadığı haberlerinin ardından Celine, film için yeni müzikler yayınlayacak. Yeniden aşkMayıs 2023’te prömiyeri yapılacak.

“Kalbim Devam Edecek” hit yapımcısı Celine Dione, 54, sektördeki en popüler şarkıcılardan biridir. Sadece ikonik şarkıyı seslendirmekle kalmadı. titanik film, ancak kariyerinde toplam beş Grammy Ödülü kazandı. Buna ek olarak, sarışın güzel, 15 yılı aşkın ikamet süresiyle Las Vegas’ta bir ikamet efsanesi haline geldi! Ancak, Aralık 2022’de yaşadığı sağlık korkusunun ortasında, Celine iyileşmek ve 2023 turlarını ertelemek için biraz ara vermek zorunda kaldı. Aşağıda sağlık durumu, bugün nasıl olduğu ve daha fazlası hakkında bilmeniz gereken her şey var.

celine dion sağlık
Celine Dion, Sert Kişi Sendromu ile mücadele ediyor. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

Celine Dion’a Sert Kişi Sendromu Teşhis Edildi

Celine, 8 Aralık 2022’de Sert Kişi Sendromu (SPS) teşhisini açıkladığında kasvetli bir haberle dünyayı şok etti. duygusal video sosyal medya genelinde. Genellikle “milyonda bir veya iki kişiyi” etkileyen nadir durumun, başına bir dizi nörolojik sağlık sorununa neden olduğu bilinmektedir. John Hopkins Tıp.

Celine, “Sana ulaşmam bu kadar uzun sürdüğü için üzgünüm,” dedi. instagram o zaman video “Hepinizi çok özledim ve sizinle yüz yüze konuşmak için sahnede olmak için sabırsızlanıyorum. Bildiğiniz gibi, her zaman açık sözlü oldum ve daha önce bir şey söylemeye hazır değildim. Ama artık hazırım. Uzun zamandır sağlığımla ilgili sorunlarla uğraşıyorum ve bu zorluklarla yüzleşmek ve yaşadığım her şey hakkında konuşmak benim için gerçekten zor. Son zamanlarda, bana katı kişi sendromu adı verilen ve milyonda bir gibi bir şeyi etkileyen çok nadir görülen bir nörolojik bozukluk teşhisi kondu.

Ne kadar süredir hasta

54 yaşındaki oyuncu, Nisan 2022’de turlarını da ertelemek zorunda kaldığı için bir yılı aşkın süredir SPS ile mücadele ediyor. “Avrupa tur planlarımızı bir kez daha değiştirmek zorunda kaldığımız için çok üzgünüm; önce pandemi nedeniyle gösterileri taşımak zorunda kaldık, şimdi sağlık sorunlarım gösterileri ertelememize neden oluyor. Biraz daha iyiyim… ama hala bazı spazmlar yaşıyorum” dedi. Instagram aracılığıyla 29 Nisan 2022’de. Üç çocuk annesi, Nisan 2022’deki turneyi ertelemekle kalmadı, aynı yılın Aralık ayında da durumu sahneye dönecek kadar iyileşmediği için aynısını yapmak zorunda kaldı. .

Nisan ayında Celine, “biraz daha iyi durumda olduğunu” ancak iyileşmenin “çok yavaş ilerlediğini” söyledi. Ve sekiz ay sonra, ne yazık ki, Celine umduğu hızda iyileşmiyordu. Durum, yürüme, ses tellerini “%100” kapasitede kullanma ve daha fazlasını etkiliyor. Celine, Aralık ayında destekçilerine “Daha iyi olmama yardımcı olmak için yanımda çalışan harika bir doktorlar ekibim ve beni destekleyen ve bana umut veren değerli çocuklarım var” dedi. gücümü ve yeniden performans gösterme yeteneğimi geri kazanmak için her gün.”

sağlık
Celine Dion, dünyaca ünlü bir şarkıcı ve söz yazarıdır. (Everett Koleksiyonu)

Yetenekli sanatçı, Ocak 2022’de sağlık durumu hakkında da öne çıktı ancak henüz resmi teşhisi açıklamamıştı. Celine serbest bırakıldı Bir deyim Instagram üzerinden 5,5 milyon takipçisi ile “şiddetli ve inatçı kas spazmlarının” “performansını engellediğini” paylaştı.

Bugün Nasıl Yapıyor?

Son zamanlarda Celine, 2023 filmi için yeni müzikler yarattığı için iyileşme yolunda görünüyor. Yeniden aşkoynadığı Priyanka Chopra. Dahası, Kanada yerlisi filmde Priyanka ve Yabancı‘S Sam Heughan. Celine, teşhis klibinden sadece haftalar önce, Kasım 2022’de romantik komedi olarak görüneceğini duyurmak için Instagram’a gitti. “Sinemada görüşürüz! Celine, @priyankachopra ve @samheughan ile birlikte rol alıyor ve romantik komedi için yeni müzikler yayınlıyor. YENİDEN AŞK (yeni isim!) 12 MAYIS’ta sinemalarda (yeni tarih!)” posta.

Ayrıca ablası, Claudette Dion74 yaşındaki, Kanada’daki yerel bir haber kaynağına kız kardeşinin son sağlık durumu hakkında konuştuğu bildirildi. marka. Claudette, Ocak 2023’te Celine için “Hayatın ona verdiğini geri vereceğinden eminim çünkü o son derece zeki, çok cömert ve yetenekli ve aynı zamanda hayata aşık bir kadın,” dedi. , Bir gün sahneye geri döneceği umuduyla ona olumlu hisler göndermeye çalışıyorum. Sevginin gücüne gerçekten inanıyorum. Ona iyi şanslar diliyorum, orası kesin. İyileşmeye çalışırken etrafı uzmanlarla çevrili.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celine-dion-health-5029638/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir