MTV’nin Chanel West Coast’u Hamile, Dom Fenison’dan Bebek Bekliyor


işte bazıları gülünç bir şekilde paylaşmak için iyi bir haber.

Chanel Batı Sahili münhasıran E’ye onaylandı! Hamile olduğu ve erkek arkadaşıyla ilk çocuğunu beklediği haberi Dom Fenison.

“Henüz erkek mi kız mı bilmiyorum. Sadece mutlu ve sağlıklı bir bebek için dua ediyorum” gülünçlük yıldız söyledi E! 2 Haziran’da “Hayatımdaki bir sonraki yolculuk için gerçekten çok heyecanlıyım. Muhtemelen şimdiye kadarki en korkunç yolculuğum ama bazen korkutucu yollar en iyi sonlara götürür.”

Şimdiye kadar, ilk üç aylık döneminde mide bulantısı yaşadı ve hamileliğin “bazı insanların göründüğü kadar çekici olmadığını” belirtti. Ancak 33 yaşındaki model erkek arkadaşından bolca destek alıyor.

“Dom kesinlikle hayatımda sahip olduğum en sağduyulu insan,” diye paylaştı. “Çocuk yetiştirmek kolay bir şey değil, bu yüzden iyi bir baba olmak için gerçekten böyle olmanız gerekiyor. O çok sakin ve rahat ve ben biraz daha çılgın olabilirim. Bence o benim için mükemmel bir denge.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333268/mtv-s-chanel-west-coast-is-pregnant-expecting-first-baby-with-dom-fenison?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel