MTV’den Chanel West Coast ve Dom Fenison Bebeklerinin Cinsiyetini Açıkladı


Chanel Batı Sahili pembe görüyor!

18 Haziran’da, gülünçlük yıldız ve erkek arkadaşı Dom Fenison Açık hava partilerini pembe pudra ve konfeti doldurduktan sonra bebeklerinin cinsiyetini öğrendi.

“Kızımız olacak!!!” Chanel yazdı Instagram. “Seni seviyorum @domfenison. Hayatıma girdiğin ve beni bu şekilde sevdiğin için teşekkür ederim. Dünyanın en iyi babası olacağını biliyorum! #MutluBabalarGünü.”

ev katma“Bu bir kız!!! Dün @chanelwestcoast ve tüm ailemiz ve arkadaşlarımızla mutlak en iyi gündü. Gerçekten özel bir gündü ve pozitif enerjiyi ve sevgiyi hissedebildim. Umarım herkes iyi vakit geçirmiştir.”

Chanel, bebek yumruğunu MTV Movie & TV Awards kırmızı halısında tanıtmadan önce, özel olarak E! Hamile olduğu haberi. O zaman, bir erkek mi yoksa bir kız mı beklediği hakkında hiçbir fikri yoktu. Bunun yerine, sadece “mutlu, sağlıklı bir bebek” istiyordu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335132/mtv-s-chanel-west-coast-and-boyfriend-dom-fenison-reveal-the-sex-of-their-baby?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel