MSCHF’nin Büyük Kırmızı Çizmeleri: Viral Ayakkabılar Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey


Kenara çekil Crocs. Moda dünyasını kasıp kavuran yeni, yumuşak, yumuşacık bir ayakkabı var.

New York merkezli sanat kolektifi MSCHF kısa süre önce Big Red Boots’u piyasaya sürdü – evet, resmi adı bu – ve hızla TikTok ve Twitter’da patladı Ve İlginç, karikatürize bir tasarıma sahip olduğu için Instagram. Büyük boy, orta boy ayakkabılar sadece Japon manga karakteri Astro Boy ile değil, aynı zamanda Nickelodeon’unkilerle de karşılaştırıldı. Kaşif Dora. Ve korelasyon da çok uzak değil.

MSCHF’lerde “Harika bir 3D Dünya için çizgi film botları” yazan bir açıklama ürün sayfası. “Birini bu botlarla tekmelersen çıtır çıtır gidiyor!”

Ve son günlerde, Janelle Monáe, Lil Wayne, zengin çocukOklahoma City Thunder oyuncusu Shai Gilgeous-İskenderetkileyici Bilgelik Kaye ve daha fazlası 350 dolarlık ayakkabıları salladı.

Wisdom Kaye, “Son iki gündür benden bu koca kıç botunu tasarlamamı istediniz,” dedi. 11 Şubat TikTok5 milyondan fazla görüntüleme toplayan. “Yani, burada ve bunu yapacağız.”

Etkileyici, Big Red Boots’u kırmızı ve siyah detaylar, siyah asimetrik şortlar ve fütüristik görünümlü güneş gözlükleri içeren sportif beyaz bir ceketle eşleştirerek ilk kıyafeti için “bir Astro Boy stiline gittiğini” söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364792/mschf-s-big-red-boots:-everything-to-know-about-the-viral-shoes-stepping-all-over-the-internet?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir