Morgane Stapleton Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Chris Stapleton ve Karısı Morgane
Resim Kredisi: Shutterstock

ülke şarkıcısı Chris Stapleton ve karısı müzik sevgisinden fazlasını paylaşıyor! Nashville çifti aynı zamanda çocukları, bir evi ve 2007’den bu yana güçlü bir şekilde devam eden bir evliliği paylaşıyor. 5 çocuğu olmasına rağmen, karısı Morgane onun her şeyi. 3 Nisan 2022’deki 64. Grammy Ödülleri’nde, Chris’in töreni neredeyse silip süpürdüğü ve En İyi Ülke Albümü, En İyi Ülke Şarkısı ödüllerini evine götürdüğü sırada onun yanındaydı. Soğukve En İyi Ülke Solo Performansı Muhtemelen Ayrılmalısın. Peki, Morgane Stapleton kimdir? Bilinmesi gereken her şeyin detaylarına sahibiz. Morgane Stapletonçocukları, kariyerleri ve hayallerindeki hayat birlikte.

Morgane de bir şarkıcı.

Chris Stapleton ve eşi Grammy Awardsat'ta
Chris Stapleton ve eşi Morgane, 3 Nisan 2022’de MGM Grand Garden Arena’da 64. Grammy Ödülleri’ne katılacak. (Shutterstock)

Chris’in karısının başlı başına son derece yetenekli bir şarkıcı ve söz yazarı olduğu ortaya çıktı. Bazen onun için yedek şarkı söylüyor ve hatta sahne performanslarında ona katıldığı bile biliniyor! Aslında, Chris işini büyük ölçüde etkilediğini ve onu toprakladığını kabul ediyor.

“Hata yapma, [Morgane’s hands] her zaman her şeyin üzerindedir,” dedi Chris Nadir Ülke 2017’de. “Birçok yönden o benim Jiminy Cricket’im. O mantığın sesi, çünkü ben her zaman mantıklı olamıyorum.” Kendisini geliştirmesi için koçluk yaptığını ve uzmanlığının büyük bir yardım olduğunu söylemeye devam etti. “Bana bir şeyin anahtarını değiştirttiği biliniyor,” dedi. “’Daha yüksek sesle şarkı söyle’ gibi olacak. ‘Tamam’ diyorum. Bazen tuşlara üşeniyorum. Daha düşük tuşlayacağım. Bu şekilde daha düşük canlı söyleyebiliyorum. Böyle şeylere tembellik etmeme izin vermez. Ne zaman yaptığımı biliyor ve başka kimse bilmiyor.”

Bir dizi ikiz de dahil olmak üzere 5 çocuk annesi.

Chris Stapleton, karısı ve çocukları Academy of Country Müzik Ödülleri'nde
Morgane Stapleton, Ada Stapleton, Waylon Stapleton ve Chris Stapleton, 7 Mart 2022’de Nevada, Las Vegas’ta yapılacak Academy of Country Müzik Ödülleri’ne varıyor. (Shutterstock)

Stapleton’lar ünlü bir şekilde çocuklarına karşı koruyucudurlar ve onlar hakkında pek fazla bilgi paylaşmazlar. Ancak Nisan 2018’de doğan ikiz erkek çocukları ve 2019’da doğan başka bir erkek çocukları olduğunu biliyoruz. Morgane ve Chris henüz en küçük üç çocuğunun adını açıklamadı, ancak daha büyük iki çocukları Waylon ve Ada’nın ortaya çıktığı biliniyor. zaman zaman ebeveynleri ile etkinliklerde. En son, aileleri ile Academy of Country Müzik Ödülleri’ne katıldılar.

Morgane, Carrie Underwood için bir şarkı yazdı.

Chris Stapleton ve eşi Country Music Association Awards 2021'de
Chris Stapleton ve eşi Morgane, 10 Kasım 2021’de Tennessee, Nashville’de düzenlenen 55. Yıllık Country Müzik Derneği Ödülleri’ne varıyor (Shutterstock)

Kredileri inkar edilemez derecede etkileyici! için şarkılar yazdı Carrie Underwood (Beni Hatırlamayı Unutma), LeAnne Rimes (Haklı değilsin), Kelli Pickler (Beni Aldatmayı Durdur), ve Trisha Yearwood (Biz denedik), ve daha fazlası. Aslında, o ünlü country müzik şarkı yazarlığı soyundan bir yana, Chris’le, her ikisinin de şarkı yazarı olarak çalıştığı aynı Nashville yayıncılık şirketi aracılığıyla tanıştı. Morgane söyledi Washington post 2015’te ilk şarkılarını birlikte yazmaları güzel bir şeyin başlangıcıydı. Gazeteye verdiği demeçte, “Sonunda benden onunla bir şarkı yazmamı istedi ve bu bizim ilk randevumuz oldu” dedi. “O gece fazla yazı yazmadık.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/chris-stapleton-wife-4707944/

Yorum yapın