Morgan Son Binh Dövüşünden Sonra Ağlıyor – Hollywood Life


morgan arkadaşıyla oturur, Debraen son dramayı tartışmak için Binh. “Gitmeyi asla bırakmadığını öğrendim. Justin sorunlarımızla. Her gün konuşuyorlar ve her gün güvenimi kıran birine nasıl güvenebilirim,” diyor Morgan, dizinin 7 Eylül bölümünün ÖZEL önizlemesinde. İlk Görüşte Evli.

Morgan ve Binh
Morgan ve Binh, ‘İlk Görüşte Evli’ sezon 15 çiftlerinden biridir. (Ömür)

Morgan ile arkadaş Alexis, Justin’in karısı, yani Binh’in onun hakkında söylediği her şeyi duymuş. Alexis, Morgan’a, “Binh’in seni olduğu gibi göstermesinin, gerçekte kim olduğunun tam tersi olduğunu” söyledi.

Morgan, birkaç gün önce dairesine gittiğini, ancak o sırada mevcut dramayı tam olarak ele almak istemediğini ortaya koyuyor. Ancak, Debra’ya Binh’in ne yaptığını bildiğini bilmesini sağlaması gerektiğini söyler. Morgan, apartmanda Binh’e “Bu arada Alexis bana her şeyi anlattı” dedi.

Bundan sonra Binh onun peşinden gitmeye çalıştı. Morgan yürümeye devam etti. Daha sonra Alexis ona mesaj attı ve Binh’in yanında oturduğunu söyledi. Binh FaceTimed Morgan ve işte o zaman Morgan patladı.

Morgan, Debra’ya “Daha önce hiç bu kadar kızgın olmamıştım” diye itiraf ediyor. Binh’i geri tutmadı. Tüm durumu “utanç verici” olarak nitelendiriyor.

morgan
Morgan, Binh ile olan sorunları hakkında konuşurken duygusallaşır. (Ömür)

Morgan, Debra’nın önünde ağlamaya başlar. Debra, Morgan’ın bu işi yapmayı ne kadar istediğini biliyor. Kapıyı kapattığını hissediyorum, dedi Debra ve Morgan da aynı fikirde.

7 Eylül bölümünün özeti şöyledir: “Bir aylık yıldönümlerini kutlarken, çiftlerimiz ilerlemeleri (veya eksikliği) üzerinde düşünür ve gözlerini Karar Günü’ne diker. Bazıları kaybettikleri sihri yeniden kazanmaya çalışırken, diğerleri geleceklerini ciddi bir tehlikeye atarak güveni tesis etmek için mücadele ediyor.” İlk Görüşte Evli Çarşamba günleri saat 20.00’de Lifetime’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/07/married-at-first-sight-preview-morgan-binh-fight-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir