Mookie Cook Kimdir? Genç LeBron James’i ‘Shooting Stars’da Tanıyın – Hollywood Life


Mookie Cook LeBron


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

  • Mookie genç LeBron’u oynuyor Kayan yıldızlar.
  • Mookie, Oregon’da basketbol oynamaya hazırlanıyor.
  • Kayan yıldızlar oyunculuk çıkışını işaret ediyor.

Kayan yıldızlar tek ve tek kişinin yürekten ve ilham verici köken hikayesidir. Lebron James. Film, basketbol fenomeni ve çocukluk arkadaşlarının nasıl ülkedeki 1 numaralı lise takımı haline geldiğini gösteriyor. filmin oyuncu kadrosu mükemmel Marquis “Mookie” Aşçı genç LeBron’u oynamak.

Peki, Mookie Cook kimdir? 18 yaşındaki oyuncu başlı başına bir basketbol yıldızı. HollywoodYaşamı Mookie hakkında saha içinde ve dışında bilmeniz gereken her şeyi topladı.

Kurabiye Aşçı
LeBron James ve Mookie Cook, ‘Shooting Stars’ galasında. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Mookie genç LeBron James’i oynuyor Kayan yıldızlar.

Mookie, Peacock filminde genç LeBron olarak ilk oyunculuk deneyimini yaşıyor. Kayan yıldızlar2 Haziran’da çıkıyor. Film, LeBron’un 2009’un en çok satan kitabından uyarlandı ve Buzz Bissinger. Mookie 2022’de kadroya alındı ​​ve yanında rol alıyor Caleb McLaughlin, Scoot Henderson, Avery S. Wills Jr.Ve Halil Everage.

Mookie kolej basketbolu oynuyor.

Mookie, 2023 sınıfının bir parçası olarak Oregon Üniversitesi’nde kolej basketbolu oynamak için sözleşme imzaladı. 1,80 boyundaki kısa forvet, 5 yıldızlı bir acemi. Arizona, Arizona Eyaleti, Auburn, Kentucky ve California’dan oynaması için başka teklifler aldı.

Mookie ve LeBron’un oğlu takım arkadaşıydı.

Mookie ve bronny james Mart 2023’te McDonald’s All-American Maçında birlikte oynadılar. İkisi de Batı takımının bir parçası olarak oynamak üzere seçildi. Bronny, Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde üniversitede top oynamaya hazırlanıyor.

Kurabiye Aşçı
Mookie Cook, ‘Shooting Stars’ filmindeki rol arkadaşlarıyla birlikte. (Tavuskuşu)

Mookie, Oregon’lu.

Mookie aslen Portland, Oregon’ludur. Ancak, Chandler, Arizona’da bir hazırlık okulu olan AZ Compass Prep’e gitti. Oregon Üniversitesi’ne olan bağlılığı onu Ducks’taki evine geri getiriyor!

Mookie onunla yakın Kayan yıldızlar yardımcı yıldızlar

Mookie filme Kayan yıldızlar 2022’de rol arkadaşlarıyla arkadaş oldu ve hatta katıldı the yabancı şeyler Caleb ve Scoot ile 4. sezon prömiyeri!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-mookie-cook-5110373/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir