Monica Lewinsky, Ayaklanma Sırasında Araba Kullandığı İddiasıyla Trump ile alay etti – Hollywood Life


Monica Lewinsky, Ayaklanma Sırasında Araba Kullandığı İddiasıyla Trump ile alay etti – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: NINA PROMMER/EPA-EFE/Mark Humphrey/AP/Shutterstock

Monica Lewinsky48, sonra konuşuyor yeni tanıklık iddialar Donald Trump 6 Ocak 2021’deki ayaklanma sırasında Capitol’e gitmek için başkanlık limuzininin direksiyonunu tutmaya çalışırken bir Gizli Servis ajanı ile fiziksel bir münakaşaya girdi. Eski Beyaz Saray stajyeri, dönen bir adamın popüler bir resmini paylaştı. Kız arkadaşı Twitter’da ona öfkeyle bakarken etkilenmiş bir yüzle başka bir kıza bakmak için etrafta ve Trump ile geçmişteki duruma uyan başlıklar içeriyordu. Altyazılar, adamın “Trump” olarak etiketlendiğini, diğer kızın “direksiyon simidi” olarak etiketlendiğini ve kız arkadaşının “p*ssy” olarak etiketlendiğini gösterdi.

“(Bunu doğru yaptığımı düşünüyorum)” Monica, pek çok karışık yanıtla karşılanan tweet’e neşeli bir şekilde başlık attı. sonra geldi Cassidy Hutchinsoneski Beyaz Saray genelkurmay başkanının yardımcısı işaret çayırlarıTrump ve ajan arasındaki iddia edilen tartışma hakkında ifade verdi28 Haziran’da 6 Ocak olayının duruşması sırasında. Capitol saldırısını araştıran Meclis komitesine “Başkan, lanet olası başkanım, beni şimdi Capitol’e götürün” şeklinde bir şey söyledi. “Neye [Secret Service agent Bobby Engel] ‘Efendim, Batı Kanadı’na geri dönmeliyiz’ yanıtını verdi.”

“Başkan direksiyonu tutmak için aracın önüne doğru uzandı. Bay Engel kolunu tuttu ve “Efendim, elinizi direksiyondan çekmeniz gerekiyor, Batı Kanadı’na geri dönüyoruz” dedi. Capitol’e gitmiyoruz,” diye devam etti.

Donald Trump
Donald Trump’ın 6 Ocak 2021 ayaklanması sırasında ABD Kongre Binası’na gitmeye çalışırken bir Gizli Servis ajanıyla fiziksel bir münakaşaya girdiği iddia ediliyor. (NINA PROMMER/EPA-EFE/Mark Humphrey/AP/Shutterstock)

Monica’nın ifadeyle ilgili tweet’i, Trump’ın başkan olmadan önce bile istediği her şeyi yapabileceğini düşünmesine atıfta bulunuyor gibi görünüyordu; bu, 2005’te yaptığı bir görüşme sırasında kameraların hareket etmediğini belirttiği duyuldu. Hollywood’a erişin’önceki ev sahibi, Billy Bush. “Bir yıldız olduğunuzda, bunu yapmanıza izin verirler. Herşeyi yapabilirsin. Onları p*ssy’den yakalayın. Her şeyi yapabilirsin, ”dedi Trump, konuşmanın ses kaydında kadınlara atıfta bulundu.

Monica’nın Trump’la ilgili son iddiaya yanıtı gelirken aynı zamanda Hutchinson’ın başka bir manşet iddiası daha ortaya çıktı. Eski Beyaz Saray çalışanı, Trump’ın Başsavcı ile yaptığı röportajı okuduktan sonra öğle yemeğinden bir tabak Beyaz Saray’ın yemek odası duvarına attığını söyledi. Bill Barr. Röportajda Barr, 2020 cumhurbaşkanlığı seçiminin yozlaşmış olduğunu reddetti ve Trump’ın alenen söylediğine aykırıydı.

“[There was] ketçap duvardan damladı ve yerde parçalanmış bir porselen tabak,” Hutchinson iddia edilen olaydan sonra yemek odasına yürürken gördüklerini anlattı. “Başsavcıya son derece kızgındı. [Associated Press] röportaj yapmış ve öğle yemeğini duvara fırlatmıştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/28/monica-lewinsky-mocks-donald-trump-driving-capitol-insurrection-meme-tweet/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir