Model Niece Waidhofer 31 yaşında intihar ederek öldü


Aile ve arkadaşlar model kaybının yasını tutuyor yeğen waidhofer.

Waidhofer’in ailesi, kadının intihar ederek öldüğünü doğruladı. TMZ, ve Teksas kolluk kuvvetlerinin geçen ay Houston’daki evinde bir refah kontrolünü tamamlamasından sonra keşfedildi. 31 yaşındaydı.

Aile, 23 Haziran’da çıkışa verdiği demeçte, “Ne yazık ki, Niece, zihinsel sağlık sorunlarıyla uzun bir savaştan sonra kendi canına kıydı,” dedi ve vefatından önce hayranlarına zihinsel sağlığı hakkında sık sık açtığını da sözlerine ekledi. “Mücadeleleri konusunda takipçilerine çok açıktı” diye eklediler. “Acı çeken takipçilere bile yardım etmek istiyorum.”

Waidhofer’in ailesi, akıl sağlığı bilincine odaklanan ve akıl hastalığı araştırmaları için hibe sağlayan organizasyonla hafızasında “Yeğenden Barış” adlı kar amacı gütmeyen bir organizasyon kuracaklarını da paylaştı.

Ailesi çıkışa “Yeğen, mücadelesinden daha fazlasıydı” dedi. “Güzel ve kibardı, duyarlı ve eğlenceliydi, yaratıcı ve yetenekliydi, cömert ve şefkatliydi, düşünceli ve zorluydu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335493/model-niece-waidhofer-dies-by-suicide-at-31?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel