Model Lais Ribeiro, NBA Yıldızı Joakim Noah ile Evlendi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Lais Ribeiro ve Joakim Noah


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: (Fotoğraf: DESI / BACKGRID)

Model ve Victoria’s Secret Meleği Lais Ribeiro evli bir kadındır! Eski NBA oyuncusuyla koridorda yürüdü Joakim Nuh 7 Temmuz’da memleketleri Brezilya’da güzel bir plaj töreninde hem Lais hem de Joakim düğünlerinde beyaz giyerken, gelin ve damat partileri kum rengindeydi. Lais, çiçek detaylarıyla işlenmiş yarı transparan korsajlı güzel bir fit ve parlama elbisesi seçti. Kolları omuzları açıktı ve tül eteğinde de görülen daha çok işlemeli çiçeklerden oluşuyordu. Joakim ise beyaz bir takım giydi. Her ikisi de beyaz çiçeklerle süslenmiş, Joakim göğsünün sol tarafına tutturulmuş bir yaka çiçeği ve saçının sağ tarafına çiçekler takılmış Lais. Lais’in saçlarını topuz yaparken, tören için saçlarını kumsal dalgalarda giydi.

Lais Ribeiro ve Joakim Noah
Lais Ribeiro ve Joakim Noah 7 Temmuz 2022’de karı koca oldular (Fotoğraf: DESI / BACKGRID)

Lais ve Joakim yeminlerini okudular ve kırmızı, beyaz ve pembe güllerden oluşan muhteşem bir çiçek kemerinin altında karı koca olarak ilk kez öpüştüler. Aynı güller, Lais’in babasının lacivert takım giyerken onu aşağı indirdiği koridorda sıralandı. Lais, ellerine hafif bir dalga gibi dökülen gelin buketi için geleneksel beyaz çiçekleri tercih etti. Törenin diğer enstantane fotoğraflarında, güzel çiftin “Yaparım” demesini izleyen konuklar, parlak renkli kıyafetler içinde ayakta dururken görülüyor. Ünlü konuklar katıldı Derrick Rose, Sara Sampaiove Alaina Anderson.

Lais Ribeiro ve Joakim Noah
Lais Ribeiro ve Joakim Noah, yeminlerini ettikten ve resmen birbirleriyle evlendikten sonra kocaman gülümsediler (Fotoğraf: DESI / BACKGRID)

Mutlu çift, Lais’in yürekten andığı 2019’daki Burning Man festivalinde nişanlandı. İleti Instagram’da. “Burning Man fotoğrafları için biraz geç kaldım ve tabii ki 5 gün boyunca telefonuma dokunmadım ve tek bir fotoğrafım bile yok ama Bff @jeromeduran sayesinde hayatımın en güzel anlarından birini yakaladı. ! @stickity13 dünyadaki en sevdiğim yerde beni şaşırttı ve evlenme teklif etti” diye nişanlısına sarıldığı fotoğrafların yanına yazdı. “Ve daha mutlu olamazdım! Evleniyoruz arkadaşlar.”

Sporcu da özel anı kutlamak için kendi gönderisini paylaştı. “Sana evlenme teklif etmek hayatımın en kolay kararıydı. Ateşte o gülümsemeyi görmek… Bunu asla unutmayacağım,” diye tatlı bir şekilde, müstakbel karısını öptüğü bir fotoğrafının yanına yazdı ve onunla bir özçekim yaptı. “Arkandayım picanha!!! Bildiğini biliyorum çünkü sana her gün söylüyorum. Seni seviyorum. Başka bir notta, bu düğün aydınlanmak üzere.”

Muhabbet kuşları ilk olarak 2018’de bir romantizmi ateşledi ve gerisi tarih oldu. Mutlu çifti tebrik ederiz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/lais-ribeiro-marries-star-joakim-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir