Model Jeremy Ruehlemann’ın Kız Arkadaşı Ondan Sadece 2 Ay Sonra Öldü


Moda dünyası yükselen bir yıldızını daha kaybetti.

Modelden iki ay sonra Jeremy Ruehlemann yükselen bir halkla ilişkiler yeteneği olan uzun süredir kız arkadaşı öldü, Mary-Brian Clarke da vefat etmiştir.

Ailesi, “Sevgili kızımız, kız kardeşimiz ve arkadaşımız Mary-Brian Clarke 21 Mart 2023 Salı günü beklenmedik bir şekilde 24 yaşında vefat etti.” bir ölüm ilanında yazdı. “Anne babası Resa ve Brian Clarke ile kardeşleri Abby, Hanna ve Jack dahil onu en çok sevenler hayatta kaldı.”

Mesajları şöyle devam etti: “Mary-Brian, TIBI, Elizabeth Bensinger ve MadHappy için çalışarak moda endüstrisinde yetenekli bir etki yaratmaya başladığı LIM Koleji’ne katıldı.” “Cennetteki melekler kesinlikle onun stil ve moda anlayışından faydalanacaklar. Eşsiz güneş gözlüklerinden biriyle, parmaklarının tutamayacağı kadar çok yüzükle ve ya kürklü bir ceketle ya da şapkayla ve bir taneyle cennetin kapılarına varmak. -bir çift son moda spor ayakkabı ve herkesi kendine çeken o muhteşem gülümseme.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1370073/late-model-jeremy-ruehlemann's-girlfriend-mary-brian-clarke-%22unexpectedly%22-dead-at-24?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir