Model Jeff Thomas 35 Yaşında Öldü


Modellik dünyası kendinden birini kaybetti.

jeff thomasmodel, etkileyici ve sanat danışmanı olan 35 yaşında öldü.

Ağabeyi, “Kardeşim Jeff’in vefatını 8 Mart Çarşamba günü üzülerek duyuruyoruz” dedi. Skylar Ray Thomas Facebook’ta bir aile açıklamasında söyledi. “Yıllar boyunca takip ettiğiniz gibi, Jeff dünyayı dolaştı ve hayatı dolu dolu yaşadı. Bilmeyeceğiniz şey, Jeff’in nihayetinde trajik bir şekilde ölümüne yol açan bağımlılık ve akıl sağlığı sorunlarıyla mücadele ettiği.”

Bir Miami Polis Departmanı sözcüsü söyledi İnsanlar memurlar, Thomas’ın cesedini 8 Mart’ta Miami’deki bir apartmanda buldu. Ancak Miami-Dade İlçe Adli Tıp Kurumu, ölüm nedeninin henüz belirlenmediğini söyledi.

Skylar’ın sayfasından yapılan açıklamada, “Jeff’in mücadeleleri zor olsa da, onu nazik ve sevecen biri olarak hatırlamak istiyoruz.” “Bulaşıcı bir mizah anlayışı, müzik, sanat ve aile sevgisi ve başkalarına yardım etme tutkusu vardı. Pek çok insanın hayatına dokundu ve anısı kalbimizde sonsuza kadar yaşayacak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368154/model-jeff-thomas-dead-at-35?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir