Mod Sun kimdir? Avril Lavigne’in Nişanlısı Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life


Burası bir punk rock cenneti. Avril Lavigne, Mod Son ile nişanlı, bu yüzden ‘sk8r oğlan’ kızın kalbini ele geçiren punkçıdan rapçiye dönüşen rockçı hakkında bilgi edinin.

“Tanıştığımız gün, o kişinin sen olduğunu biliyordum. Sonsuza kadar birlikte, günlerimiz bitene kadar” yazdı Güneş Modu onun haberlerini paylaşırken ve Avril Lavigne’in nişanlanmak. 35 yaşındaki Mod, soruyu 37 yaşındaki Avril’e Paris’teyken sorduğunu açıkladı. “Elini tuttum + son bir nefes aldım… ‘Benimle evlenir misin?’ dedim. + ‘evet’ dedi.”

Mod ve Avril sadece kısa bir süredir çıkıyorlar. İlk olarak Şubat 2021’de bağlandılar, ancak Mod’un dediği gibi, çıkmaya başlar başlamaz, onun o olduğunu biliyordu. Rapçi daha önce bella thorne ve tana mongeauama görünüşe göre punk rock prensesini bekliyormuş.

Mod Sun Şarkıcı-Söz Yazarı/Rapçidir

Mod Sun kimdir? Avril Lavigne'in Nişanlısı Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life
(Chelsea Lauren/Shutterstock)

Mod Sun (d. Derek Ryan Smith Mart 1987’de doğdu) en çok bir hip-hop sanatçısı olarak ve punk/post-hardcore türlerinde yaptığı çalışmalarla tanınır. 2022 itibariyle dört albümü var: Bakmak (2015), Film (2017), BB (2017) ve İnternet Rockstar’ı Öldürdü (2021). Onun beşinci, Zengin Çocuklar Her Şeyi Mahveder2022 sürümü için ayarlandı.

Mod, rapçi olarak çalıştığı günlerde Dej Somun (“Bunu Biz Yaparız”), siyah ayı (“Tüm Paramı Harcadım..”), G-Eazy (“Tanrıça”), Riff Raff / Jody Highroller (“O Kadar Kötü Değil”), Makineli Tüfek Kelly (“Shoot’Em Down”) ve daha fazlası.

MGK ile Yakın

İle birlikte İnternet Rockstar’ı Öldürdü, daha punk sesine geri döndü ve Avril Lavigne’in yer aldığı bugüne kadarki en yüksek single’ı olan “Flames”i kaydetti. Mod Son ayrıca 2020’de en iyi arkadaşı MGK tarafından seçilen bir single olan “Karma”yı yayınladı.

Mod, “Gerçekten bana en doğru olanı nasıl göstereceğimi bulmak istedim” dedi. HollywoodYaşam 2020’de, “Kells’in her gün keyif aldığı, ‘Abi, seni görüyorum ve sen yürüyorsun, yaşayan nefes sanatını ve dünyanın seni benim gözlerimden görmesine ihtiyacım var’ dediği, ben de öyleydim. Mod, ‘Daha az söyle, videoyu çekeceksin’ gibi. “Kendine özgü bir şeyler yapma yöntemi var ve bu, göreceğiniz şeylerden en büyük çıkarım çünkü bu benim daha önce hiç yapmadığım bir video.”

2021 ayrıca Mod Son’un “Down”ı yayınladığını da gördü. Travis Barker Çünkü çünkü Reklam panosu notlar, herkes Travis Barker ile çalışmak istiyor.

O Her Zaman Bir ‘Sahne Çocuğu’

Bloomington, Montana’dan gelen Mod Sun, müzik kariyerine post-hardcore grubunda çalarak başladı. Yarıyıl davulcuları ve ağızlıkları olarak. Grup, liseden sonra onu kovdu. “O sikik beni öldürdü” dedi Naylon. “Liseyi ‘Bu benim hayatım’ der gibi geçirdim ve sonra hayatımın peşinden gitmeye hazır bir şekilde mezun oldum ve sonra kelimenin tam anlamıyla hayallerimden atıldım, anladın mı? Bu çok karanlık duruma girdim.”

Bu, belli ki, onun için bir son değildi. Mod katıldı gruplar Dört Harfli Yalan ve Çocukları Korkutan Korkunç Çocuklar. Mod, 2021’de eski gruplarına saygı duruşunda bulundu. “Mod sun olarak yaptığım ilk tur, ‘korkutucu çocukları korkutuyor çocukları’ adlı bir gruba açılmamdı… Sahnede olduğum süre boyunca temelde yuhalanıyordum ama bana bir şovmen + oyuncu olmak hakkında çok şey öğretti” diye yazdı. Instagram. “Yanlış kalabalığa oynuyordum ama setin sonunda her şeyimi + verirdim, bazen onları kazanırdım. Kalabalığımı bulmak için yıllarımı harcadım, + şimdi o anlara bakıyorum, kesinlikle minnettarım. Bana korkusuz olmayı öğretti. Bana utanç kemiğini vücudumdan çıkarmayı öğretti.”

MOD SUN Adı Bir Kısaltmadır

Mod Sun kimdir? Avril Lavigne'in Nişanlısı Hakkında Bilgi Edinin – Hollywood Life
(Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Mod Sun (genellikle MOD SUN olarak stilize edilir) bir şeyi temsil eder. “Mod Sun, ‘hayaller üzerinde hareket, hiçbirinin altında durma’ anlamına gelir. Her şey tezahüre, çekim yasasına dayanıyor” dedi. Naylon. “Bulduğumda Bob Dylantesadüfen, aynı zamanda buldum Sırve bu iki şey beni yarattı.”

Ayıklığı Üzerinde Çok Çalıştı

“Uyuşturucular beni öldürecekti ve ilaçlar parlamamı engelliyordu ve ışığımı azaltıyordu…” mod söyledi HollywoodYaşam 2020’de. “Uyuşturucu ve alkol kullanmadığım iki yıl boyunca, zamanımı sanatıma âşık olmakla o kadar yoğun bir şekilde doldurdum ki. Bence karmadan bahsetmişken karma, gerçekten mümkün olduğu kadar şu anda yaşamaya başladığınızda harikalar yaratıyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/mod-sun-5-things-to-know-about-avril-lavignes-fiance-4700051/

Yorum yapın