M&M’s Neden İmza Sözcülerini Maya Rudolph ile Değiştiriyor?


Maya Rudolf tatlı dişini kucaklıyor.

bu Nedime şirket, 23 Ocak’ta bir basın açıklamasında, aktrisin reklamlarda M&M’in imzası olan şekerlemelerin yerini alacak ve markanın “Eğlence Şefi” lakaplı yeni sözcüsü olarak hareket edeceğini duyurdu. Resmi çıkışını M&M’s ile 12 Şubat’ta Super Bowl reklamı sırasında yapacak.

Green M&M’in beyaz go-go botlarını spor ayakkabılarla değiştirmek de dahil olmak üzere, sözcü şekerlemelerindeki son değişikliklerle ilgili bir kargaşanın ardından marka, Maya’yı bu role dahil etti.

“Amerika konuşalım” açıklaması M&M’in Instagram hesabında yayınlandı okuman. “Geçen yıl çok sevdiğimiz sözcülerimizde bazı değişiklikler yaptık. Kimsenin fark edip etmeyeceğinden bile emin değildik. Bunun interneti bozacağını kesinlikle düşünmemiştik. Ama şimdi anladık, bir şekerleme bile ayakkabılar kutuplaştırabilir. M&M’in istediği son şey buydu, çünkü hepimiz insanları bir araya getirmeye çalışıyoruz.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362370/why-mandm's-is-replacing-their-signature-spokescandies-with-maya-rudolph?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir