Mllie Bobby Brown & Jake Bongiovi NYC Randevu Gecesinde: Fotoğraf – Hollywood Life


millie bobby kahverengi jake bongiovi


Galeriyi görüntüle

Millie Bobby Brown ve erkek arkadaş Jake Bongiovi güçlü gidiyor! Çift, 13 Mayıs akşamı yanında bir korumasıyla New York City restoranından çıkarken görüntülendi. bu yabancı şeyler 18 yaşındaki aktris, bandana ve altlarını oluşturan diğer kumaş parçalarıyla uyumsuz olan 90’lar tarzı korkak bol kot pantolon giydi.

Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi, 13 Mayıs’ta bir akşam yemeğinden sonra New York’ta yürüyorlar (Fotoğraf: Fernando Ramales / BACKGRID)

Şık pantolonunu, birbiriyle uyumsuz birkaç desen ve birbirine dikilmiş kumaş parçalarından oluşan ve iki ton zebra deseni de dahil olmak üzere eşit derecede eksantrik bir ceketle eşleştirdi. Beyaz bir çanta ile aksesuar yaptı. Kısa sarı saçları bir şemsiyenin altından görünüyordu ve ortadan ikiye ayrılmıştı.

20 yaşındaki Jake, siyah grafik bir tişört ve bol haki pantolonla havalı görünüyordu. Ağartılmış saçları ortadan ikiye ayrılmış ve görünümünü iş botlarıyla tamamlamıştı. İngiliz kız arkadaşının birkaç adım önünde yürüdü.

Millie ve Jake, bir fotoğraf paylaştıktan sonra Haziran 2021’den beri bağlantılılar. özçekim Instagram’da Millie ile. “bff<3", sıradan gönderiye açıklama yazdı. Millie, Londra'da Thames Nehri boyunca yer alan ünlü bir dönme dolap olan London Eye'da rahatlarken bir anlık görüntülerini yayınlayınca, ikili, sadece en iyi arkadaştan daha fazlası olduklarını doğruladı. Bulanık resimde Millie kollarını müzik efsanesinin oğluna doladı. Jon Bon Jovi yanağından öptüğünde.

Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi, 2022 BAFTA’larında kırmızı halıda ilk kez sahneye çıktılar (Fotoğraf: Shutterstock)

O zamandan beri çift aşklarını göstermekten çekinmedi. İlk olarak Temmuz 2021’de New York City’de bir gezintiye çıkarken halk arasında el ele görüldüler. 2021 Noel Günü’nde Millie, sevgilisiyle Noel kazaklarına sarıldıkları tatlı bir selfie paylaştı. “İyi bayramlar” yazdı. Şubat ayında, Millie’nin 18. doğum gününü kutlamak için birlikte Barbie ve Ken gibi giyindiler. Ve Mart ayında, 2022 BAFTA’larında bir çift olarak resmi kırmızı halı çıkışlarını yaptılar.

Millie daha önce bağlantılıydı Joseph Robinson19, İngiltere Rugby Dünya Kupası efsanesinin oğlu Jason Robinson. 2020’de ayrılmadan önce bir yıldan az bir süre çıktılar. Ondan önce Millie, sosyal medya yıldızıyla çıktı. Jacob Sartorius19. 2018’de birkaç aylığına bir eşyaydılar.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/mllie-bobby-brown-jake-bongiovi-nyc-date-photo/

Yorum yapın