MLB Oyuncusu Matt Harvey, Tyler Skaggs Uyuşturucu Sağladıktan Sonra Askıya Alındı


kaderi Matt Harvey‘ın şu anki beyzbol kariyeri ortaya çıktı.

Harvey—Şubat ayında mahkemede merhum Angels sürahisini sağladığına dair ifade verdi. Tyler Skaggs Uyuşturucuyla birlikte – 29 Nisan’da geriye dönük olarak yürürlüğe giren 60 maçlık ücretsiz askıya alma cezası aldı. MLB.com.

Siteye göre, Harvey’in askıya alınması, Major League Baseball’un Ortak Uyuşturucu Önleme ve Tedavi Programını ihlal etmesinin bir sonucu olarak geliyor.

Bir zamanlar Los Angeles Angels için oynayan ve şimdi Baltimore Orioles ile sözleşmeli olan Harvey, davasında bir ifade verdikten sonra Beyzbol Ligi tarafından askıya alındı. Eric Kaybaşına ESPN.

Eskiden Los Angeles Angels iletişim direktörü olan Kay, Teksas’taki otel odasında kendi kusmuğundan boğulduktan sonra bulunan Skaggs’in Temmuz 2019’da ölümü üzerine yargılandı. Skaggs’ın otopsisi, vücudunda fentanil, oksikodon ve alkol olduğunu belirledi.

Şubat ayında, Harvey mahkemede kariyeri boyunca kokain ve oksikodon kullandığını ve ayrıca ESPN’e göre Los Angeles Angels takımındayken Skaggs’a oksikodon hapları sağladığını ifade etti. Duruşma boyunca, Harvey ve diğer dört Los Angeles Angels mezunu Kay’den opioid aldığını itiraf etti.

Sekiz günlük yargılamanın ardından bir jüri, Kay’i iki ağır suçlamadan (Skaggs’in ölümüyle sonuçlanan uyuşturucuların sağlanması dahil) suçlu buldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331413/mlb-player-matt-harvey-suspended-after-providing-drugs-to-late-pitcher-tyler-skaggs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir