MJ Rodriguez Yeni Şovu ‘Loot’u ve ‘Pose’u Bitiriyor – Hollywood Life


Mj Rodriguez yeni dizisiyle dramadan komediye geçiş yapıyor. 31 yaşındaki oyuncu FX’te rol aldı. Poz Bianca Evangelista olarak üç sezon boyunca Emmy’ye aday gösterilen ve Altın Küre kazanan ilk trans kadın olarak tarihe geçti. Şimdi, Mj, Apple TV+’ın en yeni komedi dizisinde rol alıyor. yağmayeni boşanmış Molly’nin sahip olduğu bir yardım vakfının saçma sapan direktörü Sofia Salinas olarak Maya Rudolf.

MJ Rodriguez
MJ Rodriguez 2022 Met Gala’da (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Mj, “Yeni bir şey denemekten gerçekten çok mutlu oldum” dedi. HollywoodYaşam ÖZELLİKLE tanıtım için yeni bir röportajda yağma. “Demek istediğim, baştan sona bir drama kızıyım. Dramayı seviyorum. Sadece ruhumu besliyor. Bazen sette travma yaşamayı seviyorum, bu beni iyi hissettiriyor. Neden bilmiyorum, garip bir şekilde, bu harika hissettiriyor,” dedi gülerek.

Mj sözlerine şöyle devam etti: “Ancak, kendinizi köklü bir karaktere kaptırdığınız zamanlar vardır ki, sadece çok yönlü olmak için biraz alana sahip olmak istemezsiniz, aynı zamanda zihninizin de kaldırılmasını istersiniz. Ve bence Sofia, ciddi ama aynı zamanda eğlenceli arasındaki mükemmel dengeydi. Bu geçişi yapabilmek harikaydı. Ve insanların Michaela’nın tamamen farklı bir yanını, sadece Blanca’yı özlemesine karşı görmelerine sevindim.”

Altın Küre kazananı senaryoyu okuduğunda şunları söyledi: yağmaSofia’nın ondan ne kadar farklı olduğuna hayrandı. Poz karakter. “Blanc bu besleyici, sevecen, sevgi dolu karakterdir. Sofya, pek değil. O konuya çok açık. Yaptığı şey konusunda çok ciddi,” dedi Mj. “Ve gerçekten hayırı cevap olarak kabul etmiyor. Bu yüzden bunu gerçekten denemek istedim.”

Mj Rodriguez
Mj Rodriguez ‘Loot’ta (Fotoğraf: Apple TV+)

24 Haziran prömiyeri, yağma paranın mutluluğu satın alamayacağına dair asırlık fikri ele alıyor. Joel Kim Güçlendirici, Nat Faksonve Ron Funches Ayrıca Sofia’nın, aldatan kocası John’dan (Adam Scott). Mj’e göre, hayranlar kolayca bağlantı kuracak Loot on bölümlük dizinin yaydığı “sıcaklık” sayesinde.

“Konu komedi olduğunda çok genel bir his var. Ama bence bu, kendisini normal komediden farklı kılıyor,” dedi Mj. “Ve bence bu yağma o kadar muhteşem ki, komedinin dışında bir sıcaklık var. Bazı insanlar farklılıkları görmek isterler, bir dinamik görmek isterler ve başka bir dinamik görmek isterler. Ve bence tam olarak bu yağma yapmak.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/15/mj-rodriguez-pose-loot-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir