MixtapE! Paramore, Dustin Lynch ve Daha Fazla Yeni Müziğin Zorunluluklarını Sunar


Yeni müzik Cuma günleri, herhangi bir müzik tutkunu için heyecan verici ama aynı zamanda yıldırıcı bir beklentidir.

Esasen, hayranların gözdesi sanatçıların ve yeni yüzlerin benzer şekilde en son tekliflerini tüm dünyanın duyması için bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri işitsel güzelliklerle dolup taşan haftalık bir tatil. Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var? Çok fazla iyi şey var! (Ve eğer dürüst olursak, genellikle birkaç pislik de.)

Görünüşe göre, yapıyoruz. The MixtapE’ye hoş geldiniz!

Hafta sonuna yeni bir başlangıç ​​yapmak eğlenceli değil mi? paramore?

Grup, 13 Ocak’ta “C’est Comme Ça” adlı yeni bir single yayınladı. Şarkının adı, Fransızca’da “İşte böyle” ifadesini söylemenin yolu olan “Bu böyle” anlamına geliyor.

Solist, “Bir hayatta kalma anlatısının bağımlısı olmaya çalışıyorum” dedi. Hayley Williams bir açıklamada söyledi. “Yaklaşan kıyamet fikri, benim için gelecek veya bunda benim rolüm hakkında hiçbir şey bilmemekten daha az yıkıcı. Adamlar ve ben, hayatımızda her zamankinden çok daha istikrarlı yerdeyiz. Ve bir şekilde bu benim için daha zor. ayarlamak.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361304/the-mixtape!-presents-paramore-dustin-lynch-and-more-new-music-musts?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir