MixtapE! Kat Graham, Alexander Ludwig ve Daha Fazla Yeni Müzik Sunar


Yeni müzik Cuma günleri, her müziksever için heyecan verici, ancak yıldırıcı bir fırsattır.

Esasen, hayranların en sevdiği sanatçıların ve taze yüzlerin tüm dünyanın duyması için en son tekliflerini bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri bir dizi işitsel güzellikle doldurduğu haftalık bir tatil. Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var? Sadece çok fazla iyi şey var! (Ve eğer dürüst olursak, genellikle birkaç kokuşmuş da olur.)

Görünüşe göre, yapıyoruz. The MixtapE’ye hoş geldiniz!

İzin vermek Kat Graham Onur Ayını şık bir şekilde başlatmak için.

Hayranlar, oyuncuyu üzerinde yaptığı çalışmalarla tanıyor olsa da Vampir Günlükleri32 yaşındaki yeni dans-pop albümü ile müzik köklerine geri dönüyor, Uzun Sıcak Yaz.

Kat, E!’ye “Kurtuluş hakkında çok eğlenceli bir albüm” dedi. Haberler’ Günlük Pop. “Uzun yıllar boyunca Pride için bir şeyler yapmak istedim. GLAAD’a fayda sağlayacak bir şey yapmak istedim. Bir sanatçı olarak yolculuğumun doruk noktası olan bir şey yapmak istedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333298/the-mixtape-presents-kat-graham-alexander-ludwig-and-more-new-music-musts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel