MixtapE! Drake, Diddy ve Daha Fazla Yeni Müzik Müziği Sunar


Yeni müzik Cuma günleri, her müziksever için heyecan verici, ancak yıldırıcı bir fırsattır.

Esasen, hayranların en sevdiği sanatçıların ve taze yüzlerin tüm dünyanın duyması için en son tekliflerini bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri bir dizi işitsel güzellikle doldurduğu haftalık bir tatil. Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var? Sadece çok fazla iyi şey var! (Ve eğer dürüst olursak, genellikle birkaç kokuşmuş da olur.)

Görünüşe göre, yapıyoruz. The MixtapE’ye hoş geldiniz!

Müzik endüstrisi bizi ayaklarımızın üzerinde tutmayı kesinlikle biliyor.

sadece günler sonra Beyonce bir sonraki projesini duyurdu Rönesans 29 Temmuz’da düşecek Ejderha yedinci albümünü çıkardığında hayranlarını şok etti, Dürüst olmak gerekirse, Nevermind17 Haziran’da.

Bir şarkı ve beraberindeki müzik videosu şimdiden ses mi çıkarıyor? “Düşmek” olmalı. 10 dakikalık klipte Drake, 23 kadınla evleniyor. Tristan Thompson sağdıcı olarak hizmet ediyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334823/the-mixtape-presents-drake-sean-diddy-combs-and-more-new-music-musts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel