MixtapE! Carrie Underwood ve Daha Fazla Posta Arabası Favorilerini sunar


Yeni Müzik Cumaları, herhangi bir müzik aşığı için heyecan verici ama yıldırıcı bir fırsattır.

Esasen, hayranların en sevdiği sanatçıların ve yeni yüzlerin tüm dünyanın duyması için en son tekliflerini bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri bir dizi işitsel güzellikle doldurduğu (ve dürüst olmak gerekirse, genellikle birkaç kokuşmuş) haftalık bir tatil. , fazla). Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var?

Görünüşe göre, yapıyoruz. MixtapE’nin özel bir sürümüne hoş geldiniz! Stagecoach’ın 2022 programından en iyi sanatçılardan bazılarının son sürümlerini içerir.

Country müzik hayranları için yılın en güzel zamanı.

Festival sezonu geldi çattı ve pek çok kişi 29 Nisan-1 Mayıs tarihleri ​​arasında Indio, Kaliforniya’da düzenlenen Stagecoach 2022’ye katılarak kutluyor. Çeşitli sahnelerde sahne alan düzinelerce sanatçı ile kimi göreceğinizi seçmek zor. Neyse ki, MixtapE! yardım etmek için burada.

“Daha iyi bir sanatçı düşünemiyorum Luke Taraklar Stagecoach’ı kapatmak için sahneye çıkıyor,” Go Country 105 DJ Tim Hurley E söyledi! Haberler. İnanılmaz bir yetenek ve aynı zamanda herkesin aradığı o parti havasını getiriyor.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1328676/the-mixtape-presents-the-2022-stagecoach-playlist-with-carrie-underwood-thomas-rhett-and-more?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel