MixtapE! Calvin Harris, Jordan Davis ve Daha Fazla Yeni Müzik Sunar


Yeni müzik Cuma günleri, her müziksever için heyecan verici, ancak yıldırıcı bir fırsattır.

Esasen, hayranların en sevdiği sanatçıların ve taze yüzlerin tüm dünyanın duyması için en son tekliflerini bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri bir dizi işitsel güzellikle doldurduğu haftalık bir tatil. Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var? Sadece çok fazla iyi şey var! (Ve eğer dürüst olursak, genellikle birkaç kokuşmuş da olur.)

Görünüşe göre, yapıyoruz. The MixtapE’ye hoş geldiniz!

Yaza çok yakın hissediyor musun? Calvin Harris‘ yeni müzik kesinlikle yardımcı olacaktır!

27 Mayıs’ta Grammy ödüllü yapımcı, yaklaşan albümünden ilk single’ı yayınlayarak Anma Günü hafta sonunu başlattı. Dua Lipa ve Genç Haydut.

Calvin, “Senin kulağa hoş geleceğine söz verebilirim,” dedi. Zane Lowe Apple Music 1’de ortak çalışanlarla nasıl kur yaptığı hakkında. “Bir hit olmayabilir, ama iyi vakit geçireceksin. İyi bir kayıt yapacaksın. Ve sonunda asla hayal etmeyeceğin biriyle bir melodiye girebilirsin.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332549/the-mixtape-presents-calvin-harris-jordan-davis-and-more-new-music-musts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel