MixtapE! Beyoncé, Hayley Kiyoko ve Daha Fazla Yeni Müzik Müziği Sunuyor


Yeni müzik Cuma günleri, herhangi bir müzik aşığı için heyecan verici, ancak yıldırıcı bir fırsattır.

Esasen, hayranların en sevdiği sanatçıların ve taze yüzlerin tüm dünyanın duyması için en son tekliflerini bıraktığı, akış hizmetlerini ve dijital perakendecileri bir dizi işitsel güzellikle doldurduğu haftalık bir tatil. Ama kimin çalma listelerini güncellemeden önce orada oturup her şeyi dinlemeye vakti var? Sadece çok fazla iyi şey var! (Ve eğer dürüst olursak, genellikle birkaç kokuşmuş da olur.)

Görünüşe göre, yapıyoruz. The MixtapE’ye hoş geldiniz!

Ve aynen böyle, hala deli gibi aşığız Beyonce.

29 Temmuz’da Beyhive, adı verilen yepyeni bir çalışma grubuna tabi tutuldu. Rönesans, yaklaşan albüm üçlemesindeki ilk “hareket”. Albüm üç gün önce internete sızdırılmış olsa da hayranlar yeni şarkıları duymak için gece yarısına kadar bekleyerek Queen B’ye çok sadık olduklarını kanıtladılar.

Beyoncé Instagram’da, “Hepiniz birlikte eğlenmek için doğru çıkış zamanına kadar beklediniz” diye yazdı. “Hiç böyle bir şey görmedim. Sevginiz ve korumanız için hepinize ne kadar teşekkür etsem azdır.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1340038/the-mixtape-presents-beyonce-hayley-kiyoko-and-more-new-music-musts?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir