Mississippi Eyaleti Futbolcusu Samuel Westmoreland 19 Yaşında Öldü


Çok erken gitti.

19 Ekim’de Mississippi Eyalet Üniversitesi açıkladı Samuel WestmorelandOkulun futbol takımının hücum oyuncusu olan , 19 yaşında öldü.

MSU Atletizm Direktörü, “Sam Westmoreland’ın ani kaybından dolayı çok üzgünüz” dedi. John Cohen bir basın açıklamasında söyledi. “Mississippi Eyaleti bir aile ve hepimiz bu zor dönemde yas tutuyoruz. Düşüncelerimiz ve dualarımız Westmoreland ailesi ve Sam’i tanıyan ve seven herkesle birlikte.”

Üniversite şu anda Oktibbeha County Şerif Ofisi, Oktibbeha County Coroner’s Office, MSU Öğrenci İşleri Birimi ve MSU Atletizm Departmanı ile olayı araştırmak için çalışıyor. Ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

E! Haber polise ve adli tabibe ulaştı, ancak henüz herhangi bir yorum almadı.

Westmoreland aslen Tupelo, Miss.’dendi ve endüstriyel teknolojide birinci sınıf öğrencisiydi. Üniversitenin baş futbol antrenörü Mike Leach merhum sporcuyu “sınırsız bir geleceği olan muazzam bir genç adam” olarak nitelendirdi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351190/mississippi-state-university-football-player-samuel-westmoreland-dead-at-19?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir