Miss Universe 2022 Yarışmacılarının Abiye ve Mayolarla Göz Kamaştırdığını Görün


Mayodan cüppeye, bu 86 güzel kıyafet ne olursa olsun bir vizyon.

14 Ocak’ta New Orleans Ernest N. Morial Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan büyük finalle, dünyanın her yerinden kadınların 2022 Kainat Güzeli ile taçlandırılmaya hazır olduğu yine yılın o zamanı.

İzleyiciler geçen yıl gördü Harnzaaz Sandhu Hindistan’dan 2021 yarışmasında galip ayrıldı. Bu yıl 71’incisi düzenlenen organizasyon için, Olivia Culpo ve Jeannie Mai Jenkins The Big Easy’den canlı olarak Kainat Güzeli yarışmasına ev sahipliği yapmak için dinlendiler.

Hangi talihli hanımın ünvanı alacağı henüz havada olsa da, yarışmanın mayo ve gece elbisesi yarışmaları, şimdiden kitabımızda kazanan muhteşem yarışmacılarla dolu.

Resmi 2023 Kainat Güzeli yarışması, yalnızca Roku Kanalında 20:00 ET/17:00 PT’de yayınlanacak. 14 Ocak’ta. O zamana kadar, aşağıdaki mayo ve gece elbisesi yarışmalarından bazı çarpıcı fotoğraflara göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361466/see-miss-universe-2022-contestants-dazzle-on-stage-in-evening-gown-and-swimwear-competition-photos?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir