Miss United Continents Brezilya 2018 Gleycy Correia 27 Yaşında Öldü


Güzellik yarışması dünyası kraliçelerinden birini kaybetti.

Gleycy Correia2018’de Miss United Continents Brazil tacını giyen , 20 Haziran’da Instagram Hikayesi’nde yayınlanan bir açıklamaya göre 27 yaşında öldü.

onun aile rahibi Lidiane Alves Oliviera söyledi Günlük posta güzellik kraliçesi, Mart ayı sonlarında bademciklerini aldırmak için yaptığı rutin bir operasyon sonrasında ağır kanama ve kalp krizi geçirdikten sonra 20 Haziran’da özel bir klinikte vefat etti. Rahip, 4 Nisan’daki kalp durmasının ardından iki ay komada kaldığını söyledi.

Correia, güzellik yarışması dünyasına genç yaşta girdi ve 2018’de 23 yaşında Miss United Continents Brazil tacını giydi. Yarışmayı kazandıktan sonra güzellik uzmanı ve manken olarak çalıştı ve çalışmalarını düzenli olarak sosyal medya hesaplarında paylaştı. Mart ayında, müşterisinin kirpiklerinden birine mikropigmentasyon prosedürü uyguladığını gösteren bir video yayınladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335284/miss-united-continents-brazil-2018-gleycy-correia-dead-at-27-days-after-tonsil-operation?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel