Miranda Cosgrove, Viral “Biraz Küfür”e En İyi Tepkiyi Verdi TikTok


Miranda Cosgrove ilham verdiği viral TikTok meydan okuması hakkında çoğunuz kadar eğlendiriyor.

Ağustos 2020’de, iCarly yıldız arkadaşına itiraf etti Whitney CummingsAferin “biraz küfür” ettiği ve kahkahalara neden olan en sevdiği lanet kelimesini (“f–k”) paylaştığı podcast. O zamandan beri, TikToker’ların puanları dans ederken kendi videolarını yayınladı canlı soundbite’ın bir remiksine. gibi ünlüler JoJo Siwa, Joe Jonas ve karısı sophie turner, lizzo ve Cosgrove’un başrol oyuncusu Josh Peck ayrıca podcast klibinin parodisini yaptı.

29 yaşındaki Cosgrove, “Umarım kimsenin çocukluğunu mahvetmemişimdir” dedi. İnsanlar 26 Mayıs’ta yayınlanan bir röportajda. “İnternet’in nasıl çalıştığı çok komik. Neyin yetişeceğini veya ne olacağını asla bilemezsiniz.”

Nisan ayında Cosgrove, onunla birlikte görünerek eğlenceye katıldı. iCarly canlanma ortak yıldızı amanda Cerny kendi halinde TikTok parodi podcast soundbite.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332594/miranda-cosgrove-has-the-best-reaction-to-viral-cuss-a-little-tiktok?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel