Minyeong Choi Kimdir? ‘XO, Kitty’de Dae’yi Oynayan Oyuncuyu Tanıyın – Hollywood Life


Minyeong Choi Anna Cathcart


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Netflix

  • Minyeong Dae’yi oynuyor XO, Kitty.
  • Minyeong, Güney Kore’den.
  • Minyeong, şovu çekmeden önce “gergin” olduğunu itiraf etti.

tüm için Tüm Erkeklere Hayranlar orada, bir sonraki bölüm geldi XO, Kitty. 18 Mayıs’ta çıkacak olan Netflix dizisi, Anna Cathcart’ın Kitty Song-Covey hayatını değiştirecek bir yıl için Seul’e seyahat ederken. Seul’de, uzun mesafeli erkek arkadaşı Dae ile buluşur. Minyeong Choi. Oradan işler biraz çılgına dönüyor çünkü sonuçta burası lise!

Peki Minyeong Choi kimdir? 20 yaşındaki bu çocuk bir patlama anı yaşıyor. XO, Kitty. İşte oyuncu hakkında bilmeniz gerekenler.

Minyeong Choi
Minyeong Choi, ‘XO, Kitty’ galasında. (Netflix)

Minyeong Choi, Kitty’nin aşkı Dae’yi canlandırıyor. XO, Kitty

Dae Heon Kim, Kitty’nin uzun mesafeli erkek arkadaşıdır. Güney Kore gezisindeyken tanıştıktan sonra 4 yıldır çıkıyorlar. Kitty, aynı zamanda Dae’nin de gittiği Kore Bağımsız Seul Okulu’na (KISS) katılmak için Seul’e geldiğinde, Dae ile her şey beklediği gibi gitmez.

Oyuncu, “Dae hakkında sevdiğim şey, onun sıcak kalpli olması,” dedi. gömlek. “Birinin kalbini kazanmak istediğinde sadece samimiyeti kullanır. Aşkın ne kadar önemli olduğunu biliyor.” Minyeong ayrıca Netflix’e Dae olarak rol aldığı için “açıkça memnun” olduğunu, ancak “biraz gergin” olduğunu da kabul etti. Anında bu fırsatı nasıl iyi değerlendireceğimi ve elimden gelenin en iyisini yapmak için çekim yapmadan önce ne üzerinde çalışmam gerektiğini düşünmeye başladım.”

Minyeong Choi, Güney Koreli bir aktördür.

Önce XO, KittyMinyeong aşağıdaki gibi K-dizilerinde yer aldı yirmi beş yirmi bir, Itaewon Sınıfı, Bay Güneş Işığı, ve dahası. İlk çıkışını 2014 yılında yaptı. Şu anda filmi çekiyor. Rüya Sarayı. XO, Kitty ilk Amerikan projesini işaret ediyor.

Minyeong, müzikal şovlarda yer aldı.

Güney Koreli aktör, televizyon programlarının yanı sıra aşağıdaki gibi müzikal dizilerde de rol aldı: Bonnie ve Clyde, FrankeştaynVe Sapıkça Çizmeler. Birçok yeteneğe sahip bir sanatçı!

Anna Cathcart Minyeong Choi
Kitty ve Dae rolünde Anna Cathcart ve Minyeong Choi. (Netflix)

Minyeong, kendi farkındalığıyla gurur duyuyor.

Bir röportaj sırasında Minyeong, kendisine ve çevresinde olup bitenlere dikkat ettiğini anlattı. “Birçok şeyi, nerede olduğumu, ne istediğimi, bunun gibi şeyleri bildiğimi düşünüyorum” dedi. Bu Chix Flix.

Minyeong Instagram’da.

Minyeong’un Instagram hesabı @choi_minyeong. Son zamanlarda kamera arkası fotoğrafları paylaşıyor. XO, Kitty dizinin prömiyerini kutlarken oyuncular. “Bir süredir bu anı düşünüyordum ama eskisi kadar mükemmel olacağını hiç düşünmemiştim,” dedi tatlı bir şekilde. bir fotoğrafa başlık koydu prömiyerden.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-minyeong-choi-5102064/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir