Mini Elbiseli Slays – Hollywood Life


Camila cabello


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

aman tanrım! Camila cabello sırasında bir stil kraliçesinin tanımıydı. Ses 22. sezon finali. Koç, “Never Be The Same” performansı için büstünde kalpler olan siyah mini bir elbiseyle inanılmaz görünerek sahneye çıktı. morgan myles. Camila görünümünü tayt ve çizmelerle tamamladı.

Camila cabello
Camila Cabello ve Morgan Myles birlikte performans sergiliyor. (NBC)

Finalin büyük bölümünde Camila, transparan bir dantel elbiseyle her şeyi rahat tuttu. Camila kırmızı koltuğuna otururken, sıcak kalması için gri bir süveter giymişti. Görünümü ikiye katlayın, eğlenceyi ikiye katlayın!

Camila geceyi ona destek olarak geçirdi. Ses hala yarışan tek kadın olan yarışmacı Ses finale gidiyor. Camila ilk sezonunda başarılıydı. Ses. Morgan karşı karşıya geldi gövde, Brayden Lape, Bryce Leatherwoodve Ömer José Cardona.

12 Aralık’taki final performansları sırasında Camila, şeffaf siyah bir elbise içinde büyüleyici görünüyordu. Özel bir tatil performansı için koç arkadaşlarıyla birlikte sahneye çıktı. Camila’nın bakışı Çarşamba Addams’a büyük bir enerji yaydı. Camila ve Morgan, gösteriden sonra TikTok’ta viral olan Çarşamba dansını yapmak zorunda kaldı.

Camila en başından beri sanatçıları için uygulamalı bir koç olmuştur. Morgan söyledi HollywoodLife ÖZEL olarak, 22. sezon boyunca Camila’nın akıl hocalığı için ne kadar minnettar.

Camila cabello
Camila Cabello, ‘The Voice’ 22. sezon finalinde performans sergiliyor. (NBC)

“Camila çok cana yakın. Bana sürekli bire bir mesaj atıyor. Gerçekten, gerçekten umursuyor, ”dedi Morgan. HollywoodLife. “Şeytanın avukatı olsa bile ya da şarkıda benimle birlikte olsa ve sadece şarkı seçimleri hakkında konuşacağız ve belki de en iyi şeyi verebilmek için ona nasıl yaklaşılacağına dair bazı artıları ve eksileri konuşmak istiyor. ki yapabiliriz. Hikaye anlatma ve gerçekten iyi yazılmış şarkıları seçme ve sonra onları kendime ait yapma konusunda aynı fikirde olmamızı da seviyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/13/camila-cabello-the-voice-season-22-finale-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir