Mindy Kaling Yeni ‘Susuzluk Tuzağı’ Fotoğrafında Seksi Siyah Elbiseyi Rocks – Hollywood Life


Mindy Kaling, Vanity Fair Oscar Partisi’ndeki görüntüsünün hemen ardından siyah elbisesi, file korsesi ve eteğiyle muhteşem vücudunu gözler önüne serdi.

Mindy Kaling Instagram’da çarpıcı görünümler sergileme eğilimini sürdürdü ve bunu görmeyi çok seviyoruz! Ofis star, sutyen, dantel ve file korseden oluşan siyah üç parçalı bir elbise ve ayak bileklerine kadar inen file kumaşa uzanan vücuda oturan bir etekle inanılmaz görünüyordu. Seksi numarayı, üzerlerinde fiyonklu gümüş topuklu ayakkabılar ve küçük bir gümüş debriyajla eşleştirdi.

“Söz veriyorum bu, bu hafta sonu çektiğim son susuzluk tuzağı fotoğrafım! Artık köfte ya da başka bir şey pişirdiğim videolara geri dönebiliriz,” diye şaka yaptı resmin başlığında. Sayfasında bir dizi sıcak görünüm sergiliyor. Ama trendi devam ettirmeye karar verirse kesinlikle buna razı oluruz! En sonuncusu, göz kamaştırıcı Oscar görünümü.

Simli gümüş bir üst kısmı ve yüksek yırtmaçlı sarı bir eteği olan muhteşem Dolce & Gabbana elbisesini sergiledi. Karşı tarafta, omzundan ona uygun sarı bir örtü akıyordu. Görünümü onunla modelledi Ofis yardımcı yıldız ve eski flört BJ Novak. Diğer bazı Insta “susuzluk tuzakları”nda, dalgalı siyah bir elbiseyi ve oyuncak ayı düğmeli seksi iş şık blazerini ve altın zincirli bir eteği salladı.

Mindy Kaling
Mindy Kaling sahneye çıkıyor. (Chris Pizzello/Invision/AP/Shutterstock)

Mindy, yaşam tarzındaki değişikliğinin sadece kilo vermesine değil, vücuduyla daha sağlıklı bir ilişkiye nasıl yol açtığını anlattı. 42 yaşındaki aktris, “32 yaşındayken olduğum gibi olmayı çok isterdim ama bu konuda kendimi hırpalamayı reddediyorum” dedi. Şekil. “Restoranlarda yemek yemeyi seviyorum, evde yemek yemeyi seviyorum ve diyetimi kısıtlamaktan hoşlanmıyorum.”

“Ve [now] Yeterince besin aldığım ve kalbim ve ciğerlerim gerçekten egzersiz yapıyormuş gibi hissettiğim sürece, kendimi bu konuda gerçekten hırpalamam” diye devam etti. Ayrıca, koronavirüs pandemisini egzersiz yapmanın zihinsel sağlığı için harika olduğunu da açıkladı “Pandemi boyunca egzersiz yapmasaydım, sanırım delirirdim” diye ekledi. Kilo kaybı olsun ya da olmasın, Mindy’nin her zaman harika göründüğünü düşünüyoruz!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/mindy-kaling-sexy-black-dress-new-weight-loss-photo/

Yorum yapın