Mindy Kaling ve BJ Novak, Oscar After-Party’deki En Tatlı BFF’ler


Dunder Mifflin Paper Company’den 2023 Oscar’larına.

Mindy Kaling Ve BJ Novak katılarak nihai BFF’ler olduklarını bir kez daha kanıtladılar. Gösteriş Fuarı Beverly Hills, Kaliforniya’da 12 Mart’ta birlikte Oscar partisi.

Bir değil giydikten sonra iki 95. Akademi Ödüllerinde özel Vera Wang önlükleri, Mindy Projesi yıldız, parti sonrası kıyafeti için süslenmiş yular askılı parıldayan gümüş sütunlu bir elbiseye dönüştü ve görünümünü bir çift ışıltılı küpeyle tamamladı. gelince intikam aktör, klasik bir siyah smokini giydi.

Hayranlar, Mindy ve BJ’nin ortak kırmızı halı görünümüne çok şaşırmamalı. Nihayet, Ofis yardımcı yıldızlar yıllardır yıldızlarla dolu partiye birlikte gidiyorlar.

Sadece bu da değil, aynı zamanda – aughts’ta çıkan eski sevgililer – yıllar boyunca yakın arkadaş kaldılar.

BJ, Şubat ayındaki Yapımcılar Birliği Ödülleri’nde Mindy’ye Norman Lear Ödülü’nü takdim ederken, “Her şeyi çok önemsiyor,” dedi, “ve ben onu çok önemsiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367827/mindy-kaling-and-b.j.-novak-are-officially-the-sweetest-bffs-at-lessigreatervanity-fairlessigreater-s-oscar-party-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir