Milyon Dolarlık Listeleme NY Star, Mauricio Umansky’nin Ajansına Katıldı


Haber, bir kaynağın E’ye onay vermesinin ardından geldi! Temmuz ayında çıkan haberler New York’ta Milyon Dolarlık Liste ara verilmişti. Bravo, şovun resmi olarak iptal edilip edilmediği konusunda yorum yapmadı veya doğrulamadı, ancak realite serisinin sona ermiş olması mümkün görünüyor.

Yine de Tyler’ın realite TV kariyeri için aynı şey söylenmek zorunda değil. Ne de olsa Netflix, Haziran ayında Mauricio ve The Agency’nin kendi şovlarını alacağını duyurdu.

başlıklı Beverly Hills’i satın almak, sekiz bölümlük emlak serisi bir basın açıklamasına göre “Mauricio Umansky’nin Beverly Hills, California’daki The Agency’deki acenteleri ve müşterileri” takip edecek. “Mauricio, kızları farrah ve Alexia ve yetenekli ajanlar grubu, Los Angeles’taki yüksek riskli lüks gayrimenkul dünyasını öne çıkarıyor.”

Netflix henüz bir prömiyer tarihi açıklamadı.

Mauricio’nun daha fazlasını görün Beverly Hills’in Gerçek Ev Kadınları, Çarşamba günleri saat 20.00’de Bravo’da yayınlanıyor. geçmiş sezonlar New York’ta Milyon Dolarlık Liste şimdi yayında tavuskuşu.

(E!, Bravo ve Peacock, NBCUniversal ailesinin birer parçasıdır.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345160/a-million-dollar-listing-new-york-star-just-teamed-up-with-rhobh-s-mauricio-umansky?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir