Milyarder İşkadını Patty Arvielo Neden Başarısız Olmanın Tamam Olduğunu Söylüyor?


E! Haberler: Mortgage sektöründe gezinen bir Latin olarak deneyiminiz nasıldı?

PA: Benim süper gücüm Latin olmak. Başarımızın büyük bir kısmı, yeterince hizmet alamayan topluluklara ve şirketime bakan ve anlatımızda kendilerini gören insanlara ulaşmamız oldu. Şirketler ve şirketler bir demografiye nüfuz etmeye çalıştıklarında, demografi tarafından temsil edilmelidir. Çoğu zaman şirketler Latino pazarının peşine düşer, ancak bir Latino işe almazlar.

Başlangıçta korktum ve rahatsız etmemeyi umarak yumurta kabukları üzerinde yürüdüm. Ama ben bir kadınım ve bir Latinim, bu yüzden kim olduğumu sallamam gerekiyor. Gelişmek istiyorum, kazanmak istiyorum. Erkeklere bakıyoruz, ama neden bize bakmıyorlar? Çünkü nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Hâlâ bir mücadele var ama gelecek nesil için umut ediyorum, çünkü benim gibi kadınlar konuşuyor, farklı olacak.

E! Haberler: Kendi şirketinizi yaratmanız için size ne ilham verdi?

PA: 24 yaşında çok genç yaşta evlendim ve iki çocuğum oldu. 30 yaşıma geldiğimde ilk kocam beni terk etti. Birden kapıdan çıktı ve gitti. Güvenlik ağım gitmişti. Boşanmış olarak kendimi başarısız buldum ve o sırada ipotekte bir düşüş döngüsündeydik. Yani sadece depresyonda değildim, aynı zamanda iş de yoktu. Ailem bu mücadelede bana yardım etti ve ayağa kalkmam yaklaşık bir yılımı aldı. O zamanlar, dokuzdan beşe bir işi taahhüt edemezdim… o yüzden bu, kendi işimin ilk adımıydı.

Sonra, şimdi kocam olduğunu iddia ettiğim bu harika adamla anlaştım ve o başarılı bir girişimciydi. Teknoloji patlaması sırasında kendi şirketinin tüm kârını teknoloji sektörüne yatırdı ve… gerçekten, gerçekten, gerçekten zengin olduk. Ama bir gecede gerçekten çok ama çok fakir olduk. Ben de “Neden benimle çalışmaya gelmiyorsun? Neden ipoteğe gelmiyorsun?” Böylece hemen devreye girdi. Sinerjik olarak kimsenin yapamayacağı birleşmeydik – o benim iyi olmadığım her şeyde gerçekten iyi ve ben onun iyi olmadığı her şeyde gerçekten iyiyim. İyi bir ortaklıktı ve bu şirketi, New American Funding’i kurmaya başladık. Önümüzdeki yıl 20. yılımızı kutlayacağız.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1349344/why-billionaire-businesswoman-patty-arvielo-says-it-s-totally-okay-to-fail?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir