Milyarder Babası, Model Annesi ve Ailesi – Hollywood Life


Nicola Peltz, hem oyuncu hem de Brooklyn Beckham ile tatlı bir ilişkisi olan bir isim yaptı, ancak hayranlar onun milyar dolarlık yetiştirilme tarzını bilmiyor olabilir. Özel zengin ailesi hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Hayranlar tanıdı Nicola Peltz gibi projelerde oyunculuk kariyerinden Bates Motel ve onun yakında koca olacak olan sevimli ilişkisi Brooklyn Beckham, ama ailesi hakkında fazla bir şey bilmiyor olabilirler. Burada Nicola’nın Westchester, New York’ta milyarder bir baba ve manken anne olarak yetiştirilmesini ve sayısız kardeşiyle olan ilişkisini detaylandırıyoruz.

Nelson Peltz

Nelson Peltz
Nelson Peltz (Gregory Pace/Shutterstock).

1942’de Brooklyn, New York’ta doğdu, Nelson Peltz ilçenin Cypress Hills bölümünde Yahudi bir ailede büyüdü. Nelson, Pennsylvania Üniversitesi’nin Wharton Okulu’na katıldıktan sonra 1963’te okulu bıraktı ve derecesini asla tamamlamadı. Üniversite diploması almamış olmasına rağmen, iş hayatındaki kariyerini daha da ilerletti ve önce dedesi Adolph tarafından kurulan bir gıda dağıtım şirketi olan A. Peltz & Sons’da teslimat sürücüsü olarak çalıştı. Kardeşiyle birlikte işi büyütmeye devam etti, Robert B.Peltzişi donmuş gıdalara kaydırmak.

90’ların sonlarında, kontrol ettikleri bir yatırım aracı aracılığıyla Triarc Companies, Inc., Nelson ve iş ortağı Peter Mayıs Quaker Oats’tan Snapple’ı satın aldı. Trian Fund Management’ı kurarak ve Heinz, Cadbury, Kraft Foods ve daha fazlası gibi şirketlere yatırım yaparak servetini artırmaya devam etti. Nelson, kendi şirketlerine ek olarak Procter & Gamble’ın yönetim kuruluna katıldı ve ayrıca esrar üreticisi Aurora Cannabis’e katıldı.

Nicola’nın annesi Claudia ile evlenmeden önce Nelson’ın üç farklı evliliği vardı. Halen Palm Beach, Florida ve Bedford, New York’ta ikamet etmektedir.

Claudia Heffner Peltz’in fotoğrafı.

12 Mart 1955 doğumlu, Claudia Heffner Peltz’in fotoğrafı. eski bir Amerikan mankenidir. O ve Nelson onlarca yıldır evli olsalar da, Claudia kocası gibi ilişkilerini ve ailelerini gizli tutmayı sevse de, hala güçlü görünüyorlar. Kendi sosyal medya hesabı yok, ancak sık sık kızının Instagram’ında görünüyor.

Nicola’nın Kardeşleri

Nicola’nın dört kardeşi var: brad, Niyet, Britanyave Matta. Aile biraz mütevazı ve mahrem kalsa da, brad, Niyetve Britanya, hepsi sosyal medyada aktif. Kız kardeşi gibi Will de bir aktördür ve aşağıdakiler gibi sayısız projede çalışmaktadır: NCIS: New Orleans, Belirgin, ve dahası. Brittany, gururlu bir anne olmanın yanı sıra bir iç tasarım stüdyosuna da sahiptir. SENA.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/nicola-peltz-parents-4698867/

Yorum yapın