Milo Ventimiglia ve Catherine Haena Kim En Seksi Özelliklerini Seçiyor


Dostlarını yakın tut düşmanlarını daha yakın.

En azından, kural bu Milo Ventimiglia Ve Catherine Haena Kimiçindeki karakterler Tuttuğunuz Şirket kesinlikle yaşa. Şovun kendisi seksi anlarla dolu olsa da, yıldızların birbirleriyle ilgili en sevdikleri şeyler biraz daha sağlıklı.

Milo, E’ye özel olarak “Catherine’in zekasından, sadece bir şeyleri bilme, bir şeyleri anlama arzusundan her zaman etkilendim,” dedi! Haberler’ Justin Sylvester Ve Adrienne Bailon-Houghton 15 Mart. “Sadece yüzey seviyesinde değil, derinlikte.”

Catherine rol arkadaşını yineleyerek ekledi, “Onu böyle bir şovda gördüğünüzde göründüğü kadar zarif ve hayata ayak uydurmuş. Gerçekten canlandırıcı, görmek güzel ve birlikte çalışmak güzel.”

Milo ve Catherine, kendilerini kanunun zıt taraflarında bulurken sıra dışı ilişkileri ile kariyer hedeflerini dengelemek zorunda kalan bir dolandırıcı ve bir CIA ajanı hakkındaki heyecanlı ABC dramasında talihsiz aşıklar Charlie ve Emma’yı canlandırıyorlar.

Oyuncu, altı sezonluk dizinin ardından devam filmi olarak bu diziyi nasıl seçtiğini de açıkladı. Bu biziz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368305/lessigreaterthe-company-you-keeplessigreater-s-milo-ventimiglia-and-catherine-haena-kim-pick-their-sexiest-traits?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir