Milly Bobby Brown ve Nişanlısı Jake Bongiovi’nin Six Flags Tarihi İçinde


Millie Bobby Brown Ve Jake Bongiovi Upside Down’da bir gün geçirdik.

bu yabancı şeyler yıldız geçtiğimiz günlerde takipçilerine nişanlısı ve küçük kız kardeşi ile Six Flags Over Georgia’daki son gezisine bir göz attı. ava kahverengi, 11 ve arkadaşlar. Heyecan dolu günlerinden öne çıkanlar arasında mı? Jake, Dippin’ Dots dondurma ikramından bazılarına yardım ederken ve Millie bir hız trenine binerken ve Ava ile uyumlu pembe Wonder Woman pelerinleri giyerek parkta yürürken.

“Bugün @sixflagsovergeorgia’da en iyi zaman geçirdim!” 19 yaşındaki, 20 Temmuz gönderisinde yazdı. “#SixFlagsMemories #SixFlagsOverGeorgia’yı bana kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.”

Atlanta’da Netflix dizilerinin çekildiği bir evi olan Millie, Six Flags Over Georgia’ya elbette yabancı değil. Aslında, daha önce kostarlarla parkı ziyaret etmişti. Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Sadie Lavabo Ve Nuh Schnapp.

Oyuncu ve 21 yaşındaki oğlu Jake Bon Jovi solist Jon Bon Joviiki yıldır birlikteler, ilk olarak Instagram’da bağlantı kuruyorlar.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380942/millie-bobby-brown-shares-glimpse-inside-six-flags-trip-with-fiance-jake-bongiovi?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir