Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi’nin Nişan Partisi Var: Fotoğraflar – Hollywood Life


millie bobby kahverengi jake bongiovi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Millie Bobby Brown Ve Jake Bongiovi kutlayacak çok şey var! Yeni nişanlanan çift, yakın arkadaşları ve aile dostlarıyla bir nişan partisi için bir araya geldi ve Millie’nin kuaförü, instagram etkinlikten bazı fotoğrafları paylaşmak için. Fotoğraflarda, Millie ve Jake beyaz balonlardan oluşan bir yayın ve üzerinde “Mr. ve Bayan Bongiovi.” Millie, beyaz kısa üst ve etek kombinasyonuyla büyük gelin havası verirken koridorda yürümeye hazır görünüyordu. Bu arada Jake, altında beyaz düğmeli yeşil bir takım elbise giymişti.

Henüz 19 yaşında olan Millie, 2023 Nisan ayının ortalarında Jake’in romantik nişan teklifini kabul etti. İkili, 2021’de çıkmaya başladı ve o zamandan beri ateşli ve gergin. Millie, “Seni üç yazdır seviyorum tatlım, hepsini istiyorum,” diye yazdı. instagram nişan haberlerini paylaşırken. Nişan fotoğraflarında Millie, Jake’le yeni pırlanta yüzüğü tam teşekküllü bir şekilde birbirlerine sarılırken gözyaşlarına boğulacakmış gibi görünüyordu.

Jake’in ünlü babası, Jon Bon Jovi, şimdiden bu mutlu çifte onay işareti verdi. ile yapılan bir röportajda Andy CohenJon, Millie ve Jake’i evlenmek için çok genç olabileceklerini düşünen eleştirmenlerden savundu. “Doğru ortağı bulursanız ve birlikte büyürseniz, bence bu benim tavsiyem olur – birlikte büyümek akıllıca olur” dedi. “Çocuklarımın hepsinin birlikte büyüyebileceklerini düşündükleri insanlar bulduğunu düşünüyorum ve biz hepsini seviyoruz.”

millie bobby kahverengi jake bongiovi
Jake Bongiovi, film galasında Millie Bobby Brown’ı destekliyor. (Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock)

Jon ve karısı, Dorothea, 1989’dan beri birlikteler, bu yüzden tavsiye almak için kesinlikle iyi bir kaynak! Millie ve Jake kısa süre önce Jon ve Dorothea ile biraz zaman geçirdiler ve 20 Mayıs’ta onlarla birlikte fotoğraflandılar. Çiftin nişan partisine ait diğer fotoğraflar çoğunlukla gizli tutulsa da, muhtemelen Jake’in ebeveynleri de oradaydı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/02/millie-bobby-brown-jake-bongiovi-engagement-party-outfit-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir