Millie Bobby Brown ve BF Jake Bongiovi Yeni PDA Yürüyüş Fotoğraflarında Sarıldı – Hollywood Life


Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Erik Pendzich/Shutterstock

Millie Bobby Brown18 ve Jake Bongiovi, 20, en son Instagram fotoğraflarına her zamankinden daha yakından bakın! İkincisi, onunla yaptığı bir yürüyüş gezisinden iki yeni fotoğraf paylaştı. yabancı şeyler 6 Haziran’da oyuncu olacak ve birbirlerine aşık olduklarını görmek kolay. Fotoğraflardan birinde, yüksek bir dağın tepesinde duruyorlar, kolları birbirine dolanmış ve adam onu ​​yanağından öpüyor. Yüzünde kocaman bir gülümseme vardı ve arkalarında mavi gökyüzü göründüğünden her zamankinden daha mutlu görünüyordu.

İkinci fotoğrafta, Jake ayakta duruyor ve kırmızı şorttan başka bir şey giymediği ve güneş gözlüklerini tuttuğu için kendi başına kameraya bakıyor. Millie’nin günün kıyafeti bikini üstü, çizgili şort ve beyaz spor ayakkabılar gibi görünen bir kıyafeti içeriyordu. Saçlarını da dağınık bir topuz yapmıştı.

Jake, fotoğraflara “Yeterince yüksek dağ yok!” yazdı. Mücevherleri paylaştığında, hayranların ve Millie’nin yorum yapması uzun sürmedi. “beni sana ulaşmaktan alıkoyabilir bebeğim!!!” yazdı, görünüşe göre şarkı sözlerine atıfta bulundu. Marvin Gaye ve Tammi Terrell1967 hit single’ı. Diğer hayranlar kalp emojisi bıraktılar ve “Aww!” diye paylaşmadan edemediler.

Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi
Millie Bobby Brown ve Jake Bongiovi önceki bir etkinlikte. (Erik Pendzich/Shutterstock)

Millie ve Jake’in yeni fotoğrafları, 31 Mayıs’ta öpüştükleri bir fotoğraf paylaştıkları için manşetlere çıktıktan sonra geldi. Güzel, iri yarının kucağında oturuyordu ve dudaklarını kilitlerken bir eli yanağındaydı. Aynı anı farklı bir açıdan paylaştılar ve bu da bir o kadar sevimliydi.

Millie ve Jake geçen yılın ortasından beri çıkıyorlar ve aşklarını göstermekten çekinmiyorlar. Oğluyla paylaştığı ilk fotoğraflardan biri Jon Bon Jovi Kasım 2021’de London Eye’da onun yanağını öperken ikisinin bulanık bir fotoğrafıydı. O zamandan beri ayrılmazlar ve hatta son gecesine katıldı yabancı şeyler onunla sezon dört prömiyeri olay. Muhabbet kuşları kırmızı halıda poz verirken muhteşem görünüyordu.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/millie-bobby-brown-boyfriend-jake-bongiovi-hug-hiking-pics-photos/

Yorum yapın

SMM Panel