Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi ve Ailesiyle Gezmeye Devam Ediyor – Hollywood Life


Millie Bobby Brown, Jake Bongiovi ve Ailesiyle Gezmeye Devam Ediyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Millie Bobby Brown19 ve Jake Bongiovi21, hafta sonu bir aile gezisindeymiş gibi göründü ve ikincisinin ebeveynleriyle görüldüler. Jon Bon Jovi61 ve Dorothea Hurley, 60. Nişanlı muhabbet kuşları siyah bir aracın dışında dururken şarkıcı, eşi ve diğerleriyle sohbet ederken fotoğraflandı. Bir noktada, Millie de kocaman bir gülümsemeyle parladı ve müstakbel kayınpederiyle vakit geçirdiği için her zamankinden daha mutlu görünüyordu.

Millie Bobby Brown
Gezi sırasında Millie gülümsüyor. (ARKA IZGARA)

bu yabancı şeyler yıldız, gezi sırasında beyaz bir tişört ve siyah kot şort giydi. Ayrıca saçlarının bir kısmını geriye topladı ve görünümüne güneş gözlüğü ekledi. Jake, koyu mavi pantolonla uzun kollu siyah bir üst giymişti. Ayrıca üzerinde güneş gözlüğü olan ters mavi bir beyzbol şapkası vardı. Jon ve Dorothea, genç çiftin arasına karışırken, onun için siyah bir tişört, kot pantolon ve beyaz bir beyzbol şapkası ve onun için mavi bir üst, beyaz pantolon ve bir güneş şapkası dahil olmak üzere kendi gündelik kıyafetlerini giydiler.

Jake Bongiovi
Gezi sırasında Jake. (ARKA IZGARA)

Millie ve Jake’in en son aile görüşü, İtalya’nın Milano kentinde bir havaalanında dolaşırken birbirlerine çok aşık göründüklerinden üç hafta sonra gelir. Kahverengi saçlı güzellik, müstakbel kocasına hayranlıkla baktı, bu süre boyunca yakın durdular. Muhteşem nişan yüzüğü sol elinin yüzük parmağında da görülebiliyordu.

Jon Bon Jovi
Gezi sırasında Jake’in babası Jon. (ARKA IZGARA)

Millie ve Jake nişanlandıklarını açıkladılar. instagram Nisan ayında, yüzüğünü gösterirken ikisinin kucaklaştığı siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Özel gönderiye, “Lover” adlı şarkının sözlerini yazdı. Taylor Swift. Beyaz bir kalp emojisiyle birlikte “Seni üç yazdır seviyorum tatlım, hepsini istiyorum” diye yazdı.

Millie ve Jake ilk olarak Haziran 2021’de çıkmaya başladılar ve aşklarının unutulmaz anlarını sosyal medyada paylaşma konusunda oldukça açıktılar. Ayrıca birlikte özel etkinliklere katıldılar ve hatta dizinin dördüncü sezonunun galasında halı üzerinde poz verdiler. yabancı şeyler. Nişanlanmalarından önce, bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı Millie’nin Jake’in ailesiyle çoktan tanıştığını ve onun için çok heyecanlandıklarını.

“Millie, Jake’in tüm ailesiyle tanıştı ve hepsi ona bayılıyor. Böylesine güzel, ilgili ve sevgi dolu bir kadınla olduğu için daha mutlu olamazlardı” dedi kaynak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/millie-bobby-brown-jake-bongiovi-outing-jon-bon-jovi-dorothea-hurley-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir