Millie Bobby Brown Filmi Hakkında Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Millie Bobby Brown, Sam Claflin ve Henry Cavill


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

Millie Bobby Brown Victoria İngiltere’sinde dedektiflik işine geri dönüyor ve bu sefer eli başka bir ciddi kayıp vakasıyla dolu! bu Enola Holmes 18 yaşındaki yıldız, feminist rolünü ünlü dedektif Sherlock Holmes’un küçük kız kardeşi olarak yeniden canlandırıyor (Henry Cavill) ve Eudoria’nın kızı (Helena Bonham Carter) gelecek devam filminde Enola Holmes 2ve şimdiye kadar orijinaliyle aynı kostüm, aksiyon ve beğeniyi vaat ediyor.

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown – Enola Holmes (Everett Koleksiyonu)

Arka planda, Enola Holmes, (aktrisin bir uzun metrajlı filmde başrol olarak çıkış yapmasını sağladı) 23 Eylül 2020’de dünya çapındaki COVID-19 pandemisinin tam ortasında akış devi Netflix’i vurdu. Birkaç gün içinde Netflix’in en popüler izlenen yapımlarının zirvesine çıktı . Daha da ilginç olanı, film düştüğünde, Millie zaten çılgınca popüler olan Netflix’e hükmediyordu. Yabancı Şeyler 3Eleven olarak rol aldığı , en çok izlenen filmlerinin bir numarası oldu.

Pandemi dönemi başarısı Enola Holmes yükselen kariyerini daha da güçlendirdi ve şimdi Godzilla: Canavarların Kralı, Godzilla Vs Kong, ve tabi ki, yabancı Şeyler 4, kız arkadaşı olduğunu söylemek güvenli Jake Bongiovi Hollywood’un en görünür aktrislerinden biri olarak kendine geldi. İşte merakla beklenen hakkında bilmeniz gereken her şey Enola Holmes 2.

Çıkış Tarihi ve Nerede İzlenir

Enola Holmes
Millie Bobby Brown, Sam Claflin ve Henry Cavill (Everett Koleksiyonu)

Neyse ki, orijinal uyarlamanın hayranları Millie’yi yeniden kariyer yapma rolünde görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Bir Ağustos raporuna göre Haftalık eğlencefilm, tatil sezonunun hemen öncesinde 4 Kasım Cuma günü (ve yoğun bir çalışma haftasından sonra iyi bir film izlemek isteyenler için hafta sonu) Netflix üzerinden izlenebilecek.

Geri Dönen Oyuncular ve Mürettebat

Başka bir Netflix favorisinin hayranları, cadı, Henry Cavill’in acemi dedektifin kardeşi olarak döneceğini ve Helena Bonham-Carter’ın annesi olarak döneceğini duymaktan memnun olacaktır. Ayrıca geri dönmek için onaylandı, IMDbdır-dir Louis Kekliği Tewkesbury olarak. Yeni oyuncu kadrosunun şunları içerdiği bildiriliyor: Sharon Duncan-Brewster, David Thewlis ve Abbie Herndiğerleri arasında. Harry Brad bira (Bit Torbası, Havva’yı Öldürmek) yönetmen olarak geri dönecek.

Enola Holmes
Everett Koleksiyonu

Millie film hakkında şunları söyledi: EW. “Gecesini ve gündüzünü çevreleyen bu çılgın şehirde bu genç kızın ne yaptığını gerçekten görmemiz gerekiyor ve bu yerleri çok detaylı bir şekilde keşfediyoruz.”

Harry, “Bu hikayenin daha cesur olmasını istedim,” diye ekledi. “Onu işçi sınıfı dünyasındaki işçi sınıfı kızlarla tanıştırmak istedim. Enola için tamamen yeni bir dünya olmasını istedim, bu yüzden onun derinliğinden daha fazlaydı.”

Film senarist tarafından yazılmıştır Jack Thorneayrıca ilk yazan Enola Holmes, bu nedenle öğeler taze (ve daha cesur) olsa da, hayranlar modern bir ton ve elbette görsel çekicilik bekleyebilir.

‘Enola Holmes 2’ Konusu

Enola Holmes
Everett Koleksiyonu

O zamanlar 16 yaşında olan titiz ve inanılmaz derecede zeki olan çocuk, ilk filmde (serideki ilk kitaptan uyarlama olan) annesini aramak için destansı bir arayışa girer. Nancy Springer,) ikinci film, olgunlaşan genç kadını profesyonel bir kapasiteye ayırıyor.

Göre EW, yeni “whodunit”, Enola’nın kendi dedektiflik bürosunu açmaya ve ünlü ağabeyinin ezici etkisinden kurtulmaya çalışmasını sağlıyor. Bu çabasında, kayıp kız kardeşini bulması için genç bir kibrit fabrikası işçisi tarafından işe alınır. Elbette korseli kadın kahraman maceraya atılırken kendini oldukça zor bir durumun içinde bulur.

Millie Bobby Brown’ın Performansı

Enola Holmes
Everett Koleksiyonu

Başrolde Millie, değerli karakter için mükemmel bir seçim olduğunu zaten kanıtladı. Ve yönetmen Harry, yalnız karakterin (Enola tersten “yalnız”dır) oyuncuyla birlikte geliştiğini söylüyor. Bradbeer, “Bir yetişkin hikayesini anlıyor, ancak daha genç bir insanın içgüdülerini de anlıyor, bu yüzden tüm bunlar hayati önem taşıyor” dedi. EW. “Hikayeyi bir araya getirirken bize çok güveniyor ve her taslak ortaya çıktıkça girdi veriyor. En önemli şey de bu: Enola’nın kim olduğuna dair muazzam bir içgüdüsü var.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/enola-holmes-2-millie-bobby-brown-movie-4850116/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir